Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Hamulec do roweru ;]


Gość cwieq

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich siedziałem siedziałem i wymyśliłem ze jeśli skacze se na rowerku to może przydało by sie coś zrobić w maxie dotyczącego rowerków.

 

jest to hamulec tarczowy z klamką wzorowaną delikatnie na klamkach firmy rb design z zaciskiem magury i tarczą tej samej firmy. -zastrzegam sobie prawo do klamki powielanie, kopio...

 

oczywiście 3ds max 6, poly modeling, jakiś dzień czasu - chyba no i vray i tu mam pytanie do wszystkich czy wersja free vraya ściągnieta z oficjalnej stronki renderuje materiały połyskujące raytrace albo coś w tym stulu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no kurcze narazie jest hamulec - jeszcze nie skończony a potem jak będzie czas to się pomyśli a ja już wykminiłem raytracing ;] zamieszczam renderek z materiałem raytracingowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo fajna pracka, nie wiem jak są robione takie osprzęty w rowerach, ale czy otwory w tarczy nie powinny mieć ostrych krawędzi ? i gdzie zbiornik na płyn hamulcowy ? nie widać by był przy rączce, cóż rower to nie motocykl :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu - bike :D bike ist gut :D ale zacisk tak teges... dziwny jakis, mocowanie do amora, lub adaptera za blisko zacisku, nei zamonotowalbys czegos takiego wyobraz to sobie w amorze :) Gdzie zbiorniczek wyrownawczy w klamce? no i obejma kierownicy za cienka za delikatna :) Ale dobrze ze ktos cos robi w bike-temacie :D Sorki ze tak skrytykowalem - ale jak widze cos z bike to juz takei swieto ze musze sie przypieprzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumienei wiem jak to jest ze struktórą wężyka ale chyba powinna być trochę "twardsza" fachowo nazywa się to panceż więc raczej będzie mniej zawinięty a co do zbiorniczka to klamka rb na której jest wzorowana moja niema zbiorniczka wyrównawczego to co jest przy tłoczku jest zbiorniczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naraszcie długo to trwało ale musiałem trochę porozkminiać tego vray'a i tak narazie prezentuje potexturowany zacisk hamulca, wtajemniczeni niech sie nie śmieją z loga kony bardzo mi tam pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności