Skocz do zawartości

Scena 3D: łazienka - tramwaj


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no cóż siostro - ja bym jeszcze tego nie wrzucał do GFW ale to twoja decyzja :]

oświetlenie chociaż zaawansowane, totalnie nierealistyczne, czasami prostsze rozwiązania bywają lepsze :>

modele nieskomplikowane, ale niepotrzeba tutaj lepszych.

Brakuje na czym oka zawiesić - jakaś szczotka klozetowa, rolka papieru, rozmoknięte mydło, brud na lustrze ...

brakuje właśnie tego, co nadaje realizmu łązience - przedmiotów codziennego użytku, żyletki, pasty do żebów, szczoteczek, nici dentystycznych

przydałby się jakiś dywanik przed wanienką, przynajmniej mnie się zawsze przydaje.

Problem w tej scenie jest taki, że nie można o niej powiedzieć niczego więcej ponad to, czego w niej brakuje....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze widoczki przyjemne choć strasznie delikatne, ale trzeci koszmarnie chłodny i nieprzyjazny brrr - takie odniosłem wrażenie. Czy użyłaś DECAY by wytłumić światło przed takim bezpośrednim "zderzeniem" ze ścianą? (chyba nie)

Brak syfonu pod umywalką! No wiesz?! ;)

Poza tym materiał płytek w dalszym ciągu sprawia wrażenie "martwego" - nic się nie odbija i nawet jeśli są matowe to ich materiał musi się znacząco różnić od farby na ścianach.

Poprzednia mini-łazienka bardziej mi się podobała - jakaś była bardziej przyjazna dla oka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności