Napisano 16 Październik 20177 l Witam. Dopiero zaczynam naukę animacji w programie Maya i niestety natrafiłam na pewien problem. Podam najprostszy przykład:chcę zaanimować pozycję dwóch sześcianów. Robię klucze i gdy puszczam animację to jeden z obiektów znika. Pojawia się dopiero w momencie gdy przełączam się na widok obiektu z 4 kierunków. Ale znowu, gdy tylko zmieniam klatke, jeden z obiektów znów jest niewidzialny. Proszę o pomoc. Korzystam z wersji Maya 2018 Edytowane 16 Październik 20177 l przez ambka
Napisano 16 Październik 20177 l może masz klucz na widzialności obiektu, przy animacji ustawia się z 1 na 0
Napisano 16 Październik 20177 l Spróbuj też przełączyć z Viewport 2.0 na Legacy. Ten 2.0 to śmieszek, który czasem niezłe figle płata.
Napisano 17 Październik 20177 l Autor Spróbuj też przełączyć z Viewport 2.0 na Legacy. Ten 2.0 to śmieszek, który czasem niezłe figle płata. Pomogło! Bardzo dziękuję za pomoc :)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto