Jump to content

rulonis

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About rulonis

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Camel, dzięki. Nie spodziewałem się takich efektów. :-) JackTheRippy, dzięki i pewnie masz rację, zawsze można jeszcze coś poprawić.
 2. Muszę Cię rozczarować - ręczna dłubanina :-) . Niestety, automatyczne funkcje, np. snap w curve mode, przydają się tylko czasami i nie zawsze są przewidywalne.
 3. Dzięki! Bardzo to doceniam, w świecie potworów i superbohaterów. :-) Wrzucam coś kolorowego, trochę więcej można obejrzeć na mojej stronie. http://www.andrulonis.pl/
 4. Jeśli chodzi o włókna, to zwykle przy takich obiektach korzystam z brush'a "CurveTube".
 5. Agdybybyl, dzięki za zainteresowanie. Tasak zawsze można dorobić, ale mięśni to trochę jest. :-) Nezumi, miło mi, że zadałeś sobie trud i zajrzałeś na FB. Też lubię stare atlasy itp. Może coś jeszcze dorzucę, ale niektóre kolorowe wersje tych obiektów są już na FB. Pozdrawiam.
 6. Wszystkie obiekty zostały wykonane w ZBrushu, a rendering, na potrzeby tej prezentacji, w Cinema 4D. Wersje oteksturowane wykorzystane zostaną w portalu edukacyjnym. Niektóre prace w kolorze można zobaczyć https://www.facebook.com/rulonis/?ref=hl
 7. rulonis

  Gotowy zestaw?

  Jesteście wielcy. Czy któryś zasilacz 1000W, czy trochę mniej i czy zmieniać płytę główną wg sugestiiSebazx6r (która lepiej?). Jestem już zdecydowany złożyć zamówienie w poniedziałek, ale jednocześnie nie chciałbym przekraczać tych 7tyś. budżetu.
 8. rulonis

  Gotowy zestaw?

  Super. Opcja osobistego odbioru w Warszawie bardzo mi odpowiada. Artzgodka, co miałbyś na myśli "grafika przyszłościowo", mógłbyś podać jakiś konkretny przykład do tego zestawu
 9. rulonis

  Gotowy zestaw?

  Dzięki, za taką konkretną odpowiedź. Chętnie oprę się na tak podanym zestawie, bo sam nic mądrzejszego na pewno nie wymyślę. :)
 10. rulonis

  Gotowy zestaw?

  Wielkie Dzięki! Pod wpływem Waszych komentarzy, zacząłem bardziej myśleć o stacji roboczej poleasingowej DELL: DELL T5500 Workstation 2xSix Core Xeon X5650 - 2 procesory (12 rdzeni x 2,66 GHz)/ 32 GB RAM DDR3 ECC / 1TB HDD NOWY 64MB CACHE (GW 24 MSC)/ DVD/ Nvidia Quadro 4000 2GB 256bit/Windows 7 Professional PL 64BIT. Niestety, chyba znów jest tutaj karta Quadro.
 11. rulonis

  Gotowy zestaw?

  Pracuję z ZBrush, Cinema4D i Photoshop. Niestety, nie interesuję się komputerami od strony informatycznej, dlaczego modernizacja sprzętu jest dla mnie zawsze wyzwaniem. Mam więc pytanie, czy jeśli zamówię gotowy zestaw z firmy Komputronik wg ich narzędzia konfiguracji na stronie, to czy nie popełnię jakiegoś drastycznego błędu, czy też nie przepłacę jakoś tragicznie? Załączam to co wybrałem z naklejoną ceną i wyjaśniam, co można dodać. Oczywiście chciałbym podkreślić, że zależy mi też, żeby to był prosty zakup, bo nie mam wiedzy do wyszukiwania podzespołów czy czegoś poleasingowego. Mój budżet, tak jak widać w załączniku, max 7tys. Podzespoły, które można dać mocniejsze, to: zasilacz 850W 80plus - 300 zł. dodatkowo, karta graf. Quadro K4200 4GB 2xDP 1xDVI ale to już 2230 więcej. Jeszcze tylko jestem ciekaw czy to błąd, czy jakaś inna przyczyna, że płyta "zaawansowana" jest tańsza niż "podstawowa"? (też załącznik). Jeśli ktoś się zdecyduje na pomoc, to od razu - BARDZO DZIĘKUJĘ. Rulonis.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy