Jump to content

D R D

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About D R D

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/21/1994

City (optional)

 • Miasto
  Oświęcim
 1. Hejho! Mam problem z renderingiem w Cycles i mam nadzieję, że pomożecie mi się z nim uporać : ) Rzecz tkwi w tym, że Cycles za pomocą Experimental - CPU renderuje okej, to samo tyczy się jeśli "Feature Set" jest ustawione na Supported (wie ktoś dlaczego przy Supported nie mogę wybrać pomiędzy CPU, a GPU?). Natomiast jeśli w Experimental ustawię "OpenCL GPU" to wszystkie materiały zostają zignorowane i renderuje na biało.. ;/ CPU: GPU: @EDIT: Upss... to chyba miało być w dziale pomocy, więc lepiej będzie jak ktoś przeniesie - sorki : ) Pozdrawiam.
 2. D R D

  Coś w rodzajus macro

  Dzięki wszystkim już zrozumiałem :) a co do tego macro to ja mam na aparacie napisane macro i tego się trzymam :P
 3. D R D

  Coś w rodzajus macro

  Faktycznie trochę nie jasno napisałem :) Macro ma oznaczać (przynajmniej w aparatach fotograficznych tak jest) punk na którym ma się skupiać obraz. Jak na obrazku wyżej jest nim postać, a to co za nią ma być nieostre (rozmyte) lub odwrotnie za postacią mogło by być wyraźny obraz a sama postać niewyraźna. I taki efekt chciałbym uzyskać w blenderze... Liczę że mi ktoś pomoże :)
 4. D R D

  Coś w rodzajus macro

  Witam, Próbuje nauczyć się zrobić macro w blenderze coś podobnego do tego http://www.talenty.pl/zdjecia_filmy/7688.jpg. Szukałem w google ale nie znalazłem, sam coś kombinowałem w blenderze z limitem dystansu kamery i nic :/ Jeśli jest to w ogóle możliwe w blenderze, proszę o małego tutka jak to zrobić :) :D
 5. D R D

  kamera sie popsuła :/

  hah już wiem dlaczego, nie wiem z jakiego powodu ale lampa przejęła funkcję kamery, a lampę miałem poza sceną i widok był niebieski :]
 6. D R D

  kamera sie popsuła :/

  gdy dam na widok z kamery mam inny obraz niż powinienem mieć...... (może mam 2 kamery tylko tej 2 nie widzę :/)
 7. D R D

  kamera sie popsuła :/

  Mam mały problem przy renderingu, mianowicie nie chce mi renderować tak jakbym nie miał kamery(renderuje na niebiesko) chociaż mam, dlaczego ?
 8. D R D

  Początkujący :)

  Może mi ktoś powiedzieć co zrobić żeby przy modelowaniu jednej strony np. samochodu, druga strona modelowała się identycznie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy