Jump to content

wiktor1221

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About wiktor1221

 • Rank
  Member
 1. mam lapka i mam na direct ustawione. W lapku mam karte dedykowaną
 2. też nie da rady. Będę musiał po prostu na oknie perspective biegać na Hidden line . Nie wiem czy to przypadkiem nie jest problem konfiguracji vievport's . Chyba że można jakoś przywrócić ustawienia początkowe?
 3. tylko jakiby to nie był model jest tak samo. Obiek został stworzyony z okręgu i dodana została edit to poly. Wybrałem Edge i zaznaczyłem cały obiekt po czym przeszedłem do okna front i trzymając klawisz shift utworzyłem nowe ścianki edge, ktore jak widać na obrazie są czarne. Dodając modyfikator normals, oczywiście odwraca mi efekt lecz przy powrocie do edycji obiektu problem powraca.
 4. Witam Nie potrafię obrać w słowa swojego problemu więc najlepiej przedstawię go w sposób screena. Jak widać mam problem z czarnym kolorem. proszę o pomoc :)
 5. Siema. Wiem jak co niektórym przydałoby się spolszczenie do tego świetnego programiku, otóż wiem jak takowe spolszczenie zrobić , lecz potrzebuje także tłumacza który pomógł by mi w tłumaczeniu. Najlepiej jeśli jest to osoba dość obeznana w tym programie :). Gdybyśmy razem zrobili patcha do niego to może dość ładnie by to wszystko wyglądało. Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym temacie :) Dzięki wielkie !! Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy