Jump to content

atm

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About atm

 • Rank
  Member
 1. nie omieszkam zostawić tam swego dzieła pierworodnego ;)
 2. niestety.. ale fakt, pluginy to w głowie kreowaliśmy.. a na render trzeba było poczekać.. niedaj boże renderować animacji!! .. raz 640x480 animacja poginała mi tyle dni, że się nie doczekałem efektu!! no bo co? trzeba było w prehistorika \"przyrżnąć\"!! nie?..
 3. DRUMM&BASS wkoło nas, aby projekt, był na czas.. konkretnie: Doom&Roland, Bad Company...
 4. 1.czy jest ktoś jeszcze, kto do używa 3D studio pod dos\'a? 2.czy jest ktoś, kto zaczynał 3Ds\'a od samego jego początku? 3.czy jest ktoś, kto może pokazać choćby render z 3DS\'a .. niech mnie ktoś jednak sporstuje bo już niebardzo pamiętam.. może to była pierwsza winda? albo dos?. kurna . ok. 1994r.... bo czuje się jak jaskiniowiec! prosze o szczere odpowiedzi ..
 5. atm

  studia

  .. JAKA SZKOŁA?? polecam WAM max3d.pl a jak mało to max3d.pl a w razie co to proponuje sie zabrać za genetyke.... ps. jakbym miał tronie czasu to bym z wami porzeźbił ludziska... ale jak odpaliłem 3Ds\'a 5tkę to sie załamałem! sorry zatrzymałem się na wersji pod dos\'a... to były czasy ... eh . trza było knuć!! i czekać a nie wszystko sie renderuje na żywo!! kto by pomyślał!! takie cuda teraz wymyślają!? ;) pozdro dla fanatyków co mają ponad 4 posty ;)
 6. :o .....jestem zdziwiony i wielce zaskoczony tym co widze i tym, że nie kontaktujesz sie z aQrą .... kolego ....grzyFF K_\'O\' ... ma ona czasu i rysu .... .,..,.... jak przygotuje witrynke to dam znac. p.s.: podoba mi się w twojej pracy to, że w drodze ewolucji twej pracy minimalizujesz zmyślnie postać, tworząc bardzo futurystycznie-high-tecowo i tą postać i widze, że poruszasz sie w podobnym kierunku, który ja preferuje. Drugie buty są o niebo lepsze, wszak i pierwsze choć minimalne, to zarazem i kosmo zachowane..... Broń ma owszem sporą, i zachęcem cię do stworzenia odmiennej, twojej wersji karabinku, który nie musi być podobny lub kopią. Więcej rurek, kanałów, może... swój system broni?? ... pojedź śmiało... odezwe się do cię.... czółko http://www.tromesa.art.pl/main/links/bck.gif
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy