Jump to content

arnold33

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About arnold33

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kielce
 1. Podejrzewam, że chodziło o wypowiedź Chrupka ;) A pracka się fajnie prezentuje :P Dla mnie bomba ;)
 2. Tak coś podobnego do drewna ;) Te wcięcia wypalałem bump mapą (chyba dobrze napisałem? :) ). Dzięki za tutka, ale on mi się nie przyda, bo pracuję w blenderze ;)
 3. Jak skończę tę scenkę(tekstury, szachownica itd), to spróbuję zrobić tamto ;)
 4. Domodelowałem resztę. Chciałem dać trochę detalu (drewno) i chciałem zapytać co o tym sądzicie? :) http://img691.imageshack.us/img691/4206/szachyj.jpg :)
 5. Przełącz się na face'y i zaznacz któregoś edge'a pomiędzy nimi(jak chcesz zaznaczyć w poziomie, to zaznaczasz pionowego edge'a, a jak w pionie - to poziomego) i powinno ci się zaznaczyć na różowo ;)
 6. O dzięki :]

 7. arnold33

  Żarówka

  Dzięki. :)
 8. arnold33

  Żarówka

  chodziło mi bez lamp, bo w zewnętrznych silnikach ustawia się normalnie, jakby to już lampa była ;) Bo sam emit nie oświetli innych obiektów?
 9. arnold33

  Żarówka

  Nie chcę pisać nowego tematu, więc w tym zapytam ;) Da się jakoś zrobić, żeby jakiś obiekt oświetlał inne obiekty?? Czy jest ta możliwość w internalu? :) Czy tylko zewnętrzne silniki tak potrafią? :)
 10. Teksturę właśnie poprawiam, bo zauważyłem to jak już napisałem odpowiedź :) A czy widziałem, to w jakim sensie??
 11. Z koniem sobie jakoś poradziłem ;) Może nie za ładnie, ale lepiej niż wcześniej. Umodelowałem resztę figur klik. Próbowałem dodać trochę detalu i jakąś teksturę narazie na pionka. Krytyka i komentarze mile widziane ;) http://img811.imageshack.us/img811/4336/pionekkoniec.jpg - pionek
 12. Jak to teraz mogę rozłączyć?? :D
 13. Mam problem z modelowaniem konia :) Dlaczego na środku przy 'uszach' robi się taka górka?? Jak wyłączę subsurf'a, to górka znika, ale całość robi się "kwadratowa" ;/ http://img401.imageshack.us/img401/7822/siatkako.png - siatka http://img688.imageshack.us/img688/1788/78106662.jpg - render Chodzi mi o tę zaznaczoną cześć na renderze ;)
 14. Szczerze mówiąc, to nawet się nie zastanawiałem nad takim czymś :D Może kiedyś zrobię na podstawie jakiegoś filmu, bo póki co, to uczę się modelować na prostych figurach geometrycznych :) Chcę trochę bardziej opanować podstawy ;) A teraz podrzucę renderek wieży jeszcze i siatkę wieży i pionka. Chętnie posłucham słów krytyki ;) http://img121.imageshack.us/i/siatkawieza.jpg/ - siatka wieże http://img12.imageshack.us/i/siatkapionek.jpg/ - siatka pionek http://img405.imageshack.us/img405/3111/wieza.jpg - wieża może coś trochę bardziej zaokrąglić, wyostrzyć którąś krawędź?? :) EDIT: @Tweester Co do wieży, to może jutro spróbuję zrobić coś własnego, albo na podstawie fotki, którą podesłałeś :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy