Jump to content

wajimito

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About wajimito

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. Akaigene Digital Entertainment Ltd. is looking for Concept Artist to Work in their Studio located in Warsaw. Responsibilities: Create imaginative original designs of characters and environments that fit the aesthetics of each game Design various visual game elements Qualifications and Requirements: Attention to detail and gifted aesthetic eye Highly creative and passionate for creating new things Excellent feel of a form and color Visual design skills using traditional media and digital tools like Photoshop Self-motivated, team player with a strong work ethic and self-improvement attitude Good oral and written communication skills in English and Polish Pluses: Experience in creating graphics with given description Texturing skills Clear concepts CV and samples please send to: [email protected] please add following clasue: "I hereby give consent for my personal data included in my offer to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)" GoodLuck HaveFun, www.AkaigeneStudio.com
 2. illusion dzięki:) zapraszam do ponownego odwiedzenia jak zrobię update. Sunedge Świetny pomysł na referencje, dziękuję. Na pewno coś jeszcze mu dolutuje;) Jedidan12 W następnym update zamieszcze stopy z nowym mechanizmem. cortes Niektóre tekstury jeszcze zobaczą photoshop'a;) Mechanizm jest w nadgarstku-muszę jeszcze przeciągnąć go do palców:P thanx mookie Tak, nakrętke. Jak zmienie światło i oteksturuje to bedzie lepiej widoczne:D どうもありがとう [bardzo dziękuję] Jeszcze raz dzięki wszystkim za komentarze i zapraszam do odwiedzania;)
 3. Próbny render. Model: LowPoly Zbrush -> Maya + Displacement Render: MentalRay Niestety displacement mnie zawiódł, bo nie wycisnąłem nawet minimum, które oczekiwałem. Niemam zbytnio czasu na metode prób i błędów dlatego spróboję wyeksportować gęstszą siatkę i wtedy dodać displacement i bump'a. Chciałbym żeby było widać więcej krwistości i była większa różnica między skórą a mięsem więc proszę o pomoc;)
 4. Robot jest 3cią postacią z mojego projektu. potwór elf Koncept robota zakłada, że został skonstuowany ze znalezionych części. Jedne z nich są z wysypiska śmieci, które udało mu się odnalaeźć, inne zaś otrzymał jako zapłatę za wykonane konstrukcje. Model zgrubsza już przedstawia docelową postać.Czego jeszcze nie widać to liny podtrzymujące beczki w których znajduą się płyny doprowadzane rurami w odpowiednie miejsca konstrukcji i piec, w którym jest mnóstwo żaru wysypującego podczas poruszania się robota. Jako że praca jest już na bardziej zaawansowanym poziomie załączam tylko 2 własne koncepty.
 5. KoMic dzięki;) Ufol Starałem się wymyślić coś ciekawego i nietypowego (przynajmniej ja nie widziałem zbroi z takim kolnierzem) Faktycznie..może tak się kojarzyć ale osobie żyjącej w dzisiejszych czasach, a to w koncu nie jest kosmiczny elf:P. Sam jestem ciekawy efektu końcowego oraz tego, czy design sprawdzi się jako całość. Osobiście nie jestem pewien mechanizmu, który wsadziłem mu w buty-może być zbyt ekstrawagandzki jak na jego epokę. Dzięki za comment.
 6. Dokonam parę poprawek i zabieram się za wykończenie i teksturowanie
 7. Matys Dzięki.Dużo pracy włożyłem żeby twarz wyglądała na młodą ale niezbyt wy-smooth'owana;) odnetniN także dziękuję Ci za komentarz i wsparcie. Mogłbyś coś mi doradzić co powinienem zmienić w potworze? Czy po prostu uważasz że błąd tkwi w samej koncepcji?
 8. czyli zmieniłbyś teksture tak żeby nadal wyglądał jak ze skały ale żeby wyłoniła się geba, tak?:)
 9. Witam:) Do mojego projektu (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=67695) dołączyła nowa postać. Przedstawiciej elfo-ludzkiej rasy. Bazowałem na własnych concept art'ach. Postać stworzona na pierwszym koncepcie źle wyglądała w 3d wiec...znowu poddałem poprawkom pierwszy obrazek i zrobiłem drugi koncept który prawie jest skończony jeżeli chodzi o modelowanie i sculptling.
 10. Tak, to moje koncept arty. Nie wzorowałem się na Zealocie ani na żadnej innej postaci. Lubię StarCrafta ale uważam że design tej protossowej postaci jest po prostu kiepski. Czasami projektowanie postaci rozpoczynam od kreślenia prostych kształtów aż na rysunku pojawi się coś co przykuje moją uwagę.Wtedy rozpoczynam myślowy proces tworzenia:P czyli zaczynam się zastanawiać jaka powinna być ta postać, jakie cechy powinna posiadać itp. Tak właśnie powstał concept art potwora widzianego z perspektywy. 2 rzuty powstały jako poprawki do pierwszego pomysłu gdy głowa potwora w 3d podsunęła mi lekko inną koncepcję.
 11. Czytałeś kolego opis? bo to właśnie jest "Smok ze skał" :P
 12. XaoC dzieki:) Musze cos wykombinowac by zakonczenia odnozy i ramion bardziej byly spojne ze skora
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy