Jump to content

NEWBORN

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by NEWBORN

 1. Poszukiwani artyści graficy z kierunku architektura-modelowanie, a także generaliści Praca od zaraz, praca zdalna - 20 osób - modelowanie Od kwietnia także praca lokalna dla 5 osób. Forma rozliczenia pracy zdalnej umowa o dzieło. Bardzo dobre warunki finansowe. Raczej wyłącznie artyści z doświadczeniem. software bez znaczenia. praca prze 2 filmach fabularnych i bieżących zleceniach proszę przesyłać zgłoszenie na adres [email protected] zapraszamy!
 2. Pilnie poszukujemy doświadczonych i utalentowanych osób do modelowania obiektów architektonicznych / motoryzacyjnych na podstawie blue-printów i fotografii. Praca w siedzibie firmy w Warszawie lub freelance. Wymagania: Wyobraźnia przestrzenna, dokładność. Doświadczenie w sprawnym modelowaniu architektury i/lub motoryzacji poparte portfolio, Wykształcenie architektoniczne na plus. Oferujemy: Natychmiastowe zlecenia Możliwość rozwoju w ramach organizacji. Pracę przy produkcji filmów kinowych. Dla szybkich modelerów atrakcyjne warunki finansowe. Zgłoszenia z portfolio proszę przesyłać na: [email protected] Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
 3. Newborn Animacja|Kreacja|Postprodukcja http://www.newborn.pl Newborn, warszawskie studio filmowe zajmujące się animacją i postprodukcją obecnie zaangażowane w projekt Warszawa1935 ( http://www.warszawa1935.pl ) oraz szereg projektów reklamowych, w związku z rozwojem firmy zatrudni nową osobę na stanowisko: TEXTURE ARTIST Opis obowiązków: - Tworzenie wysokiej jakości, realistycznych tekstur w oparciu o materiały fotograficzne, oraz ich obróbka w programach 2D takich jak Adobe Photoshop. Tworzenie tektur stylizowanych, materiałów, shaderów do istniejących modeli 3D. - Tworzenie layoutów UV. - Bliska współpraca z zespołem modellerów oraz z działem compositingu. - Praca przy krótkich projektach reklamowych, efektywne i wydajne zarządzanie własnym czasem oraz dotrzymywanie terminów produkcyjnych. - Kreatywność, przewidywanie możliwych problemów, ścisła współpraca z pionem produkcyjnym dla osiągnięcia najwyższych standardów. Kwalifikacje: - Demo Reel/ Portfolio, mile widziane przykłady prac 2D. - Znakomita znajomość programu Adobe Photoshop. - Biegła znajomość programu do obróbki 3D ( dowolny, preferowany 3ds max ) - Co najmniej roczne doświadczenie w branży 3D. - Artystyczne wyczucie, dobre operowanie kolorem, umiejętność odtworzenia właściwości materiałów w tworzonych shaderach. - Umiejętność pracy w zespole - Doskonalenie warsztatu, nastawienie na rozwój artystyczny, pasja do pracy oraz orientacja w najnowszych produkcjach w świecie 3D. - Znajomość podstaw renderingu ( Vray/ Mental Ray ) oraz oświetlenia będzie wielkim plusem. PROPONUJEMY: Zatrudnienie na stałe-umowa o dzieło- przejście na umowę o pracę / możliwy freelance Pełną pasji, twórczą atmosferę pracy w małym filmowym studiu, gdzie każdy ma swój znaczący wkład w projekt. Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz. Maile z załączonym CV oraz Demo Reel/ Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] W tytule proszę wpisać stanowisko na które się aplikuje: TEXTURE ARTIST Proszę w treści dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
 4. Newborn Animacja|Kreacja|Postprodukcja http://www.newborn.pl Newborn, warszawskie studio filmowe zajmujące się animacją i postprodukcją obecnie zaangażowane w projekt Warszawa1935 ( http://www.warszawa1935.pl ) oraz szereg projektów reklamowych, w związku z rozwojem firmy zatrudni nową osobę na stanowisko: ANIMATOR Opis obowiązków: - Umiejętność tworzenia realistycznych oraz stylizowanych animacji postaci, obiektów środowiska, obróbka danych z sesji motion capture. - Animacja kamer, dobre operowanie kadrem. - Umiejętność skinowania, tworzenia podstawowych riggów. - Bliska współpraca z zespołem modellerów oraz z działem compositingu. - Praca przy krótkich projektach reklamowych, efektywne i wydajne zarządzanie własnym czasem oraz dotrzymywanie terminów produkcyjnych. - Kreatywność, przewidywanie możliwych problemów, ścisła współpraca z pionem produkcyjnym dla osiągnięcia najwyższych standardów. Kwalifikacje: - Demo Reel/ Portfolio zawierające próbki prac. Preferowana realistyczna i stylizowana animacja postaci oraz obiektów środowiska. - Co najmniej roczne doświadczenie w branży 3D. - Artystyczne wyczucie, dobre oko do animacji, wyczucie naturalności ruchu, timingu, pracy kamery oraz kompozycji kadru. - Doskonalenie warsztatu, nastawienie na rozwój artystyczny, pasja do pracy oraz orientacja w najnowszych produkcjach w świecie 3D. - Znajomość skryptowania/ tworzenia narzędzi i skomplikowanych customowych riggów byłaby dodatkowym atutem. PROPONUJEMY: Zatrudnienie na stałe-umowa o dzieło- przejście na umowę o pracę / możliwy freelance Pełną pasji, twórczą atmosferę pracy w małym filmowym studiu, gdzie każdy ma swój znaczący wkład w projekt. Termin rozpoczęcia pracy: Od zaraz. Maile z załączonym CV oraz Demo Reel/ Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] W tytule proszę wpisać stanowisko na które się aplikuje: ANIMATOR Proszę w treści dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
 5. Poszukujemy Rodzynków na następujące stanowiska: - Modeler Hipoly,Lowpoly wymagania: - precyzja - bardzo sprawne modelowanie, sculpt, wyobraźnia przestrzenna. dodatkowe umiejętności na plus - Rigger IK,FK,Biped,CAT wymagania: - precyzja - rigging - pyt. kontrolne dające przewagę dramatyczną: czy potrafię tak zrigować skrzydło ptaka, aby składając się wyglądało naturalnie ( zlicowane z piórami, nie wiszące jak w 99.9% animacji w TV i internecie) - dodatkowe umiejętności na plus - Animator wymagania: -wrażliwość -zmysł obserwacji -wyobraźnia -znajomość anatomii i motoryki ruchu. -umiejętność wyobrażania sobie i oddawanie emocji, kreatywność ( np: zdruzgotana matka cegła opłakując ożenek córki-półsieroty cegły dziurawki z cementowym żigolo, jednocześnie knuje krwawą zemstę za pomocą pasierbicy z bloku obok.... :)) - Texture artist, Ilustrator - zdolności plastyczne, rysunek - znajomość technik mapowania, Low, High - Sculpt - wrażliwość - precyzja - wykształcenie (kształcenie się ) w kierunku artystycznym. - Analogowe zdolności plastyczne - duży plus w każdym wypadku - - Język Angielski - duży plus w każdym wypadku - Poczucie Humoru i Energia Życiowa - duży plus w każdym wypadku. Praca przy aktualnych dużych projektach filmowych i reklamach. Dobre, kreatywne towarzystwo, atmosfera, profesjonalizm, idea. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie -> praca stała -> umowa o pracę. ewentualnie praca zdalna. Praca od zaraz Kontakt: link do portfolio i CV prosimy wysyłać na: [email protected] w tytule wiadomości prosimy o sprecyzowanie na jakie stanowisko jest aplikacja, oraz w jakim software się poruszasz. ZAPRASZAMY
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy