Jump to content

reaktor48

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About reaktor48

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. Reaktor48 Studio Animacji i Wizualizacji poszukuje Modelarza/Rzeźbiarza 3d na płatny staż Wymagania: Dobra znajomość programu ZBRUSH Zadania/Rozwijane umiejętności: - modelowanie low poly i high poly postaci - przygotowywanie textur i normal-map - mapowanie UV Dodatkowym atutem będzie: - znajomość anatomii Oferujemy: - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego - współpracę z doświadczonym zespołem Forma zatrudnienia: Płatny staż Czas trwania stażu: od 1 do 3 miesięcy Miejsce Pracy: Kraków / Czarnowiejska / Dolnych młynów Zgłoszenia i portfolio: office (a_t ) reaktor48.com Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 2. Studio Animacji i Wizualizacji Reaktor48 poszukuje modelera 3D Wymagania: Dobra znajomość programów: MODO, ZBRUSH, 3DSMAX (lub innego programu do modelowania) Zadania: - modelowanie low poly i high poly postaci, produktów, urządzeń mechanicznych, elementów architektonicznych - przygotowywanie textur i normal-map - mapowanie UV Dodatkowym atutem będzie: - umiejętność czytania rysunków technicznych i rysunków architektonicznych - znajomość języka angielskiego - umiejętność renderowania scen w 3DS Max + Vray - zainteresowanie architekturą i sztuką Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusów powiązany z wynikami pracy - pracę przy ciekawych projektach, - perspektywy rozwoju zawodowego Forma zatrudnienia: Etat (Umowa o pracę) lub umowa zlecenie Miejsce Pracy: Kraków (Praca zdalna do uzgodnienia). Zgłoszenia i portfolio: office (a_t ) reaktor48.com Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 3. poszukujemy doświadczonych i utalentowanych osób z Krakowa do modelowania obiektów architektonicznych - biegła znajomość 3ds max - umiejętność czytania rysunku technicznego - język angielski (komunikatywny) dodatkowym atutem będzie wykształcenie architektoniczne zgłoszenia z portfolio proszę przesyłać na office(at)reaktor48(kropka)com Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie w zgłoszeniu oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."
 4. Szukamy Grafika 3d z wykształceniem architektonicznym Osoba, której szukamy powinna posiadać dobrze rozwinięty zmysł estetyczny oraz swobodę przy projektowaniu architektury, wnętrz i ogrodów ponadto konieczna jest dobra znajomość 3dsmax+vray, Photoshop dużym atutem będzie znajomość AfterEffects i j.Angielski linki do portfolio proszę przysyłać na office(at)reaktor48.com więcej informacji o naszej firmie: www.reaktor48.com proszę przy aplikacji umieścić: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)
 5. Zlecę wykonanie w 3ds MAX modelu domu (jednopiętrowy, jednorodzinny) na podstawie rzutów i przekroju - poziom uszczegółowienia jak na załączonych obrazkach – budżet zlecenia : 150PLN+VAT mile widziane osoby z Krakowa i okolic możliwość pracy zdalnej, konieczna umowa o dzieło + faktura VAT portfolio/przykłady modeli 3d - najlepiej obrazki pokazujące siatki (mesh) - proszę przesłać na adres: office (a t )reaktor48.com tel: (012) 34 50 205 - od 0800 do 1600
 6. Zlecę wykonanie w 3ds MAX prostego modelu domu na podstawie rzutów i przekroju - poziom uszczegółowienia jak na załączonych obrazkach – budżet zlecenia : 150PLN+VAT możliwość pracy zdalnej, konieczna umowa o dzieło + faktura VAT kontakt: office (a t )reaktor48.com tel: (012) 34 50 205 - od 0800 do 1600
 7. dzięki za komentarze - jest to nasz pierwszy reel wiec tym bardziej są one cenne na prowadzenie kamery w ten sposób zdecydowaliśmy się żeby dodać troche dynamiki - długie spacery czasem bywają męczące ;)
 8. Witam Serdecznie wszystkich w pierwszym poscie jeden z obrazków wykonanych w zeszłym tygodniu dla CDOM Projekt&Wnetrza max+vray i PS - zapraszam do dyskusji i komentarzy
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy