Skocz do zawartości

scena 3d : Wnętrze , Dom w Otwocku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z-Chair.jpg

 

Prosto - ale przyjemnie.

 

Co do wizualizacji:

 

- widok za oknem powinien być dużo jaśniejszy (ale jak sądzę chodziło o pokazanie tarasu i wnętrza) - nie jest to moim zdaniem jakiś mega mankament.

- stół za to jest zbyt przepalony (brakuje cieni od stojących na nim rzeczy, przez co sprawiają wrażenie lewitujących).

- hmm bloom/ blur za duży (brakuje troche ostrości)

 

+ fajna tekstura drewna (to arroway?)

+ ładnie zgrane kolory

+ moim zdaniem trudny kadr - ale broni się więc na plus.

 

Co zaś do samego projektu:

- średnio mi się podoba miejsce i sposób zawieszenia telewizora (gdzie jest kominek do którego tyle drewna ktoś pracowicie naznosił?)

- przydała by się choć minimalna listwa przypodłogowa - tak przy okazji :)

- gdzie jakieś ogrzewanie?

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Podoba mi się taki "fabularny" charakter tego renderingu ogólnie to dodał/podkręcił bym ambient occlusion zwłaszcza przy jabkach i doniczkach, które są na tarasie bo teraz trochę "wiszą" w powietrzu. Materiał doniczki na stole jest do korekty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjrzyj za okno. Masz tam roślinki w doniczkach. Skoro światło wpada do pomieszczenia, to gdzie się zapodział cień na podłożu? ;) Rozumiem, że to tekstura (?), ale chociaż mógłbyś nawet w PSie lekko ten cień dorzucić, a do reszty - przyjemnie się patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt architektoniczny - dużo przestrzeni i światła. Jedyne co mi przeszkadza to brak kontrastu - światła są przepalone (obróbka w PSie dała ciekawy różowy odcień ;) ), cienie zbyt słabe, co sprawia, że obiekty na stole i na dworze unoszą się w powietrzu. Ogólnie na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :)

 

Pięknie. Smakowne wnętrze i bardzo ładny render. Bardzo podoba mi się światło. Do tego ta dziewczynka z 'antyparasolem' Banksy'ego na ścianie. Świetny typ :) Też ostatnio w wizce użyłem Banksy'ego :) Fajnie pasuje do wnętrza

Pozdrawiam

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności