Jump to content

be3

Members
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

be3's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

 1. JunioR dzięki za dobre słowo! Pozdrawiamy
 2. Witamy, Chcielibyśmy przedstawić kilka prac wykonanych w ramach nauki Corony, do której bardzo długo nie mogliśmy się przekonać. Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 3. Witamy, Chcielibyśmy przedstawić kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem produktów (baterie, zlewy) wskazanych przez producenta. Soft: 3dsMax + VRay + PS Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 4. Dzięki :) W tym przypadku rozdzielczość to 5000px po długim boku. pozdrawiamy.. be3.
 5. Witamy, Poniżej przedstawiamy kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem paneli ściennych wskazanych przez producenta. Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 6. Hej, chcielibyśmy Wam zaprezentować wizualizacje wykonane na potrzeby konkursu na Izbę Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli. Autorzy koncepcji: Rafał Oleksik, Krzysiek Stępień Więcej informacji na temat samego projektu: http://archinea.pl/konkurs-pawilon-izba-pamieci-przy-cmentarzu-powstancow-warszawy/ Pozdrawiamy be3
 7. Witamy, chcielibyśmy Wam zaprezentować wizualizacje wykonane w ostatnim czasie do projektu koncepcyjnego lobby starego młynu w Katowicach. Projekt koncepcyjny naszego autorstwa. pozdrawiamy.. be3
 8. Dzięki za dobre słowo. Postawiliśmy na wklejane zdjęcia... i przyznajemy rację :) Pozdrawiamy
 9. Witamy, przedstawiamy Wam nasze ostatnie wizualizacje. Tematem była przebudowa domu w Konstancinie autorstwa pracowni grupaplus Soft: 3ds Max, V-Ray, Photoshop. pozdrawiamy.. be3.
 10. Witamy, tym razem chcieliśmy Wam zaprezentować jedną z naszych ostatnich prac. Jest to małe osiedle domków jednorodzinnych autorstwa pracowni grupaplus Konstruktywne opinie mile widziane.. Soft: 3ds Max, V-Ray, Photoshop. Auto dzięki uprzejmości vizpeople;) pozdrawiamy.. be3.
 11. Dzięki za dobre słowo:) W przypadku drugiego projektu, chcieliśmy osiągnąć efekt lekkiego wielkomiejskiego chaosu.. więc chyba się udało;) Pozdrawiamy be3
 12. Witamy, Poniżej przedstawiamy kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem płytek ceramicznych wskazanych przez producenta. Soft: 3dsMax + VRay + PS Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3. Projekt 1: Projekt 2: Projekt 3:
 13. jasam2: jedna kamera wychodzi poza obrys pomieszczenia.. w ujęciu na wprost umywalki. Reszta mieści się w jego obrębie. skalpel3d: nie było przeciwwskazań by umieścić taką żarówę z oprawą w łazience. Póki co od momentu zakończenia remontu zwarcia nie było ;) Dzięki za odwiedziny.. Pozdrawiamy :) be3.
 14. Witamy, Poniżej wizualizacje wykonane na potrzeby projektu wnętrza łazienki.. pozdrawiamy.. be3.
 15. Dzięki za odwiedziny.. Zgadzamy się we wszystkim:) brak czasu to faktycznie marne usprawiedliwienie... ale chyba na chwilę obecną jedyne, które mamy... ;) Projekt był robiony w dosyć szybkim tempie... musieliśmy ogarnąć jednocześnie kwestie projektowe i graficzne... także w efekcie wyszedł nam kompromis.... no nic... będzie lepiej ;) pozdrawiamy... be3.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy