Jump to content

be3

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by be3

 1. JunioR dzięki za dobre słowo! Pozdrawiamy
 2. Witamy, Chcielibyśmy przedstawić kilka prac wykonanych w ramach nauki Corony, do której bardzo długo nie mogliśmy się przekonać. Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 3. Witamy, Chcielibyśmy przedstawić kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem produktów (baterie, zlewy) wskazanych przez producenta. Soft: 3dsMax + VRay + PS Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 4. Dzięki :) W tym przypadku rozdzielczość to 5000px po długim boku. pozdrawiamy.. be3.
 5. Witamy, Poniżej przedstawiamy kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem paneli ściennych wskazanych przez producenta. Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3.
 6. Hej, chcielibyśmy Wam zaprezentować wizualizacje wykonane na potrzeby konkursu na Izbę Pamięci przy Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli. Autorzy koncepcji: Rafał Oleksik, Krzysiek Stępień Więcej informacji na temat samego projektu: http://archinea.pl/konkurs-pawilon-izba-pamieci-przy-cmentarzu-powstancow-warszawy/ Pozdrawiamy be3
 7. Witamy, chcielibyśmy Wam zaprezentować wizualizacje wykonane w ostatnim czasie do projektu koncepcyjnego lobby starego młynu w Katowicach. Projekt koncepcyjny naszego autorstwa. pozdrawiamy.. be3
 8. Dzięki za dobre słowo. Postawiliśmy na wklejane zdjęcia... i przyznajemy rację :) Pozdrawiamy
 9. Witamy, przedstawiamy Wam nasze ostatnie wizualizacje. Tematem była przebudowa domu w Konstancinie autorstwa pracowni grupaplus Soft: 3ds Max, V-Ray, Photoshop. pozdrawiamy.. be3.
 10. Witamy, tym razem chcieliśmy Wam zaprezentować jedną z naszych ostatnich prac. Jest to małe osiedle domków jednorodzinnych autorstwa pracowni grupaplus Konstruktywne opinie mile widziane.. Soft: 3ds Max, V-Ray, Photoshop. Auto dzięki uprzejmości vizpeople;) pozdrawiamy.. be3.
 11. Dzięki za dobre słowo:) W przypadku drugiego projektu, chcieliśmy osiągnąć efekt lekkiego wielkomiejskiego chaosu.. więc chyba się udało;) Pozdrawiamy be3
 12. Witamy, Poniżej przedstawiamy kilka prac wykonanych w ostatnim czasie.. Zakres prac obejmował wizualizacje i aranżacje wnętrz z wykorzystaniem płytek ceramicznych wskazanych przez producenta. Soft: 3dsMax + VRay + PS Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3. Projekt 1: Projekt 2: Projekt 3:
 13. jasam2: jedna kamera wychodzi poza obrys pomieszczenia.. w ujęciu na wprost umywalki. Reszta mieści się w jego obrębie. skalpel3d: nie było przeciwwskazań by umieścić taką żarówę z oprawą w łazience. Póki co od momentu zakończenia remontu zwarcia nie było ;) Dzięki za odwiedziny.. Pozdrawiamy :) be3.
 14. Witamy, Poniżej wizualizacje wykonane na potrzeby projektu wnętrza łazienki.. pozdrawiamy.. be3.
 15. Dzięki za odwiedziny.. Zgadzamy się we wszystkim:) brak czasu to faktycznie marne usprawiedliwienie... ale chyba na chwilę obecną jedyne, które mamy... ;) Projekt był robiony w dosyć szybkim tempie... musieliśmy ogarnąć jednocześnie kwestie projektowe i graficzne... także w efekcie wyszedł nam kompromis.... no nic... będzie lepiej ;) pozdrawiamy... be3.
 16. Witamy, Poniżej dwie nasze prace wykonane w ostatnim czasie.. Pierwsza z nich to wizualizacja na potrzeby koncepcji wnętrza czekoladziarni E.Wedel.. naszego autorstwa.. z kolei druga to wizualizacje wnętrza pokoju.. Miłego.. :) pozdrawiamy.. be3. Czekoladziarnia: Pokój:
 17. Przede wszystkim... shader nie jest gotowy, a przygotowany pod scenę z kontrolowanym efektem. Więc komentarz o gotowcu nietrafiony (podobnie jak wiele Twoich zjadliwych komentarzy na tym forum) Kamienie naturalnie też zostały źle zlokalizowane przez Twoje czujne oko;) Co do inspiracji Japonią.. nie będziemy się z Tobą wdawać w zbędne dyskusje.. Pomijając już fakt, że projekt wrzuciliśmy tutaj do oceny technicznej.. nie merytorycznej.. to Twój "wygooglowany" strzał... to strzał w kolano niestety! bo już pierwszy projekt jest analogiczny w zastosowaniu materiałów do Naszej propozycji. Także radzimy poszerzyć nieco horyzonty... i dopiero wtedy podejmować temat, który mamy wrażenie jest Tobie zupełnie obcy. Zerknij też do słownika synonimów i zapoznaj się ze znaczeniem słowa "inspiracja". Wbrew temu jak to interpretujesz... nie jest to powielanie gotowych rozwiązań. także trzymaj się.... i życzymy więcej krytyki wymierzonej we własnym kierunku.. na pewno dobrze ci to zrobi, bo sporo pracy przed Tobą!:)
 18. Hej! Dzięki serdeczne za komentarze i wyróżnienie:) Widać tematem przewodnim stała się woda....... ;) jeśli chodzi o jej kolor to nie ma w nim nic nadzwyczaj dziwnego... jak słusznie zauważył "Pawelkos" w fotografii produktowej to częsty zabieg... a na co dzień najzwyklejsze sole kąpielowe dają taki efekt... ..z kolei fale na tafli świetnie wytłumaczył "xmass" ..a od siebie dodamy, że wszystko to miało wprowadzić trochę życia do ujęcia.... Co do pozostałych detali o których wspomniał Pawelkos... nie możemy się nie zgodzić.... przy następnych realizacjach z pewnością będziemy dążyć do ideału!:) Zbychowaty: ...w naturalnych materiałach, minimalizmie i przestrzeni! dla jasności..... nie mówimy o tradycyjnej architekturze Japonii ..a raczej o współczesnym japońskim minimalizmie... co nie powinno być Tobie obce Serdeczne pozdrowienia be3.
 19. Witamy, tym razem chcieliśmy Wam zaprezentować jedną z naszych ostatnich prac... nieco świeższa niż dwuletnia ;) jest to zarazem projekt koncepcyjny naszego autorstwa.. inspirowany naturą i japońską architekturą... Konstruktywne opinie mile widziane.. pozdrawiamy.. be3.
 20. Dzięki za opinie.... jasne.. jest kilka niedociągnięć..... przede wszystkim rynnę i trawę na dzień dzisiejszy dopracowalibyśmy precyzyjniej ...i chyba rzeczywiście linia horyzontu też wymagałaby lekkiej korekty... Następnym razem będzie lepiej!:) Pozdrowienia... be3.
 21. Witajcie! ..tym razem dwa ujęcia domu katalogowego gdzieś pod Łodzią... pozdrawiamy.. be3.
 22. Dzięki za uwagi.......... chyba faktycznie mniejsza saturacja w przypadku kobietki byłaby wskazana..... xmass: co do cegieł to ojjj... wstyd nam okropnie za tą gafę!:) ....zwalamy to na karb presji czasu;) vizpeople: oczywiście model sofki wykorzystany dzięki uprzejmości "vizpeople" ...za co serdecznie dziękujemy!:) Pozdrowienia... be3.
 23. Witajcie! tym razem kilka wnętrz wykonanych w ramach konkursu "CadTerma 2013" pozdrawiamy :) be3.
 24. dzięki serdeczne za opinie... thecrev: racja! dziadek faktycznie wymagałby lekkiej korekty.. walka z czasem chyba przymknęła nam trochę oczy na ten detal.. ;) pozdrawiamy.......... be3.
 25. Witajcie :) Tym razem zamieszczamy kilka obrazków wykonanych w ramach konkursu "Operalab: projektowanie tożsamości/tożsamość projektowania" na projekt mobilnego pawilonu zapraszamy... i pozdrawiamy be3.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy