Jump to content

smyk2211

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by smyk2211

 1. Dzięki wielkie wszystkim program hula aż miło. Dla potomnych powiem tyle że wystarczy pobrać najnowszy update i sp2.
 2. Przy moim łączu wszystkiego do świąt nie pobiorę. Przed chwilą pobrało mi się to najnowsze i tam pisało że należy pobrać sp2 więc pobieram i to.
 3. Dobra ale mam pobrać wszystkie te poprawki czy tylko najnowszą?
 4. Witam ostatnio zainstalowałem demo 3ds max studio 2012. Program ogólnie się nie zacina renderuje w miarę szybko i ogólnie czasami działa, ale wystarczy że korzystając z skrótu shift+w wybiorę "walk" program po chwili się wyłączy , ogólnie to w wielu przypadkach się sam zamyka. specyfikacja mojego komputera to. Windows 7 64bit intel core i7 2.2ghz 4GB ramu karta graficzna 1GB vRam program się nie zacina tylko po prostu wyłącza się bez żadnego ostrzeżenia. Ogólnie chciałem się zapytać czy da się coś z tym zrobić ,czy u innych osób też ten problem występuje. Jeżeli sądzicie że nie da się z tym nic zrobić,to proszę napisać która wersja tego programu mogła by przypuszczalnie lepiej działać.
 5. smyk2211

  efekt z 3d max

  Witam ostatnio widziałem fajny efekt połonczenia dźwięku i grafiki http://www.youtube.com/watch?v=ZLssOlTv9bA&feature=related (rozchodzi się o te paski poruszające się w rytm muzyki) rozchodzi mi się o efekt w pierwszych sekundach filmu. Ktoś wie jak to zrobić w 3d max 9 , albo chociaż jak taki efekt się nazywa bądź jak się nazywa narzędzie do zrobienia tego w 3d max.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy