Jump to content
  • 0

3ds max 2012 - cały czas się wyłącza


Question

Witam ostatnio zainstalowałem demo 3ds max studio 2012. Program ogólnie się nie zacina renderuje w miarę szybko i ogólnie czasami działa, ale wystarczy że korzystając z skrótu shift+w wybiorę "walk" program po chwili się wyłączy , ogólnie to w wielu przypadkach się sam zamyka.

 

specyfikacja mojego komputera to.

Windows 7 64bit

intel core i7 2.2ghz

4GB ramu

karta graficzna 1GB vRam

 

program się nie zacina tylko po prostu wyłącza się bez żadnego ostrzeżenia.

 

Ogólnie chciałem się zapytać czy da się coś z tym zrobić ,czy u innych osób też ten problem występuje.

Jeżeli sądzicie że nie da się z tym nic zrobić,to proszę napisać która wersja tego programu mogła by przypuszczalnie lepiej działać.

  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Cześć. Tak jak u poprzednika, u Ciebie też zapytam - masz zainstalowane wszystkie poprawki jakie wyszły? Mnóstwo, naprawdę mnóstwo błędów naprawiają. Nie wiem czy kiedykolwiek (od wersji 5, wcześniejszych nie miałem okazji używać) miałem tak stabilną wersję maxa jak 2012.

Link to post
Share on other sites
  • 0

Raz to co sugeruje Miłosz3ds poprawki znajdziesz na stronie http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9241178#section2 Naprawde ogólnie seria 2012 jest stabilna i dopracowana. Po drugie napisałbys cos konkretniejszego w jakim momencie max robi ci wywrotke jakie to sa w takim przypadku sceny ? Przyczyna moze nie byc np sam program tylko np karta graficzna o której nic nie napisałes oprócz wielkosci pamieci jaką ma, moze sobie ona nie dawac rady z nitrousem

Link to post
Share on other sites
  • 0

Szczerze powiem że nie mam pojęcia jak jest teraz - kiedyś trzeba było mieć zainstalowane cośtam żeby iść dalej, potem wszystko pakowali do najnowszego update'a. Ja instalowałem wszystkie po kolei, bo ściągałem na bieżąco. Nic Ci się nie stanie jak też tak zrobisz :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy