Jump to content

Trall

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Trall

 • Rank
  Member
 1. 1. Normale są w porządku. Pod tym kątem to tylko tak wygląda. 2. Xform nie zadziałał. 3. W tym przypadku Symetria pomogła ale mam inne modele które powstawały z jednego boxa i też są tam pewne vertexy które trzeba połączyć. Na zdjęciu specjalnie przeciągnąłem vertexy aby było lepiej widać. Zrobiłem przypadkiem kilka takich miejsc extrudując poligony. Gołym okiem tego nie widać ale jak nałożę turbosmooth to są olbrzymie problemy. [ATTACH=CONFIG]86055[/ATTACH]
 2. Witam. Mam problem z łączeniem vertexów w moich modelach. Zdjęcia są w załącznikach. Chce łączyć ze sobą vertexy ale ani target veld, ani collapse ani bridge nie działa prawidłowo. Te dwa ostrza stanowią jeden obiekt(zrobiłem jedną cześć, skopiowałem, połączyłem je funkcją attache i chciałem połączyć to w jedno ostrze). Jak połączyć vertexy z wewnętrznych krawędzi? Te opcje działają gdy między vertexami nie ma wolnej przestrzeni(są na tym samym ostrzu). Mam takie problemy także z innymi modelami.
 3. Witam. Jestem początkującym twórcą w 3d. Tworze modele do gry na silniku UDK. Mam kilka pytań odnośnie działa. Pewnie zabrzmią głupio ale: 1.Jak zrobić animacje obsługi działa dla standardowego szkieletu w UDK. Czy powinienem je zrobić w 3d maxie czy da się je zrobić w UDK. Czy może znacie jakiś inny dobry program do robienia animacji postaci. (w tej animacji postać łapie za rączki w działku i górna część działa jest przesuwana zgodnie z ruchem myszki gracza. 2. Jak dobrze nałożyć teksturę na obiekt. 3. Jak stworzyć animację pocisku energetycznego. 4. Czy lepiej aby elementy działa były odzielnymi bryłami, czy połączyć je wszystkie w jedną bryłę?
 4. Trall

  3d max dla studentów

  Witam. Znalazłem takie coś na stronie 3ds maxa: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc/index?siteID=123112&id=17355061 Słyszałem że jest darmowa wersja programu dla studentów. Z innego źródła wyczytałem że ma się po prostu zniżkę na oprogramowanie. Czy jest darmowa wersja dla studentów? I jeśli tak to jakie ma ona ograniczenia techniczne(w programie) oraz jakie ograniczenia nadaje licencja?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy