Skocz do zawartości

_luka_

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez _luka_

  1. _luka_ odpowiedział saygon → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    Nawet nie chce sie zastnawiac ile samozaparcia i nakladow pracy oraz wiedzy nalezy posiadac do zrobienia czegos takiego...
  2. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    do wszystkiego potrzeba wprawy ktorej jeszcze nie mam, maxa uzywam od 2 miesiecy i sie ciesze ze tacy wymiatacze jak tutejsi forumowicze powiedza mi ze np. po zaslonieciu glowy nawet moze byc... to jest dla mnie bardzo mobilizujace, faktem jest ze czasem zbyt mi sie spieszy do skonczenia pracy i widac niedociagniecia.. mam nadzieje ze nastepna mi lepiej wyjdzie i juz bedzie \"nawet ok\" bez zaslaniania coniektorych jej elementow.. mimo wszystko jestem happy :) i dziekuje za komentarze
  3. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    sluszne wrazenie :>
  4. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
  5. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    Robot byl grzeczny wiec dostal wymarzona noge pod choinke
  6. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    hehe czyzbym naduzyl swiecacych materialow ? a tak btw: to robotowe owady to tez fajny temacik :>
  7. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
  8. _luka_ odpowiedział Mortom → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    Osobiscie bardzo lubie tego typu pomyslu od razu mi sie humor poprawia, te swinki sa zabawne.. gratulacje.
  9. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    HEH ! jak sie ciesze :>> w koncu ktos mnie nie zjeb... teraz sie biore za korpus.
  10. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
  11. jak dales to zblizenie to mi szczena opadla, cudo.
  12. _luka_ odpowiedział BLADE → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    bardzo pozytywna praca
  13. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → Work in progress (WIP)
    juz poprawilem :> a co do glowy to faktycznie za duza teraz tez mi sie wydaje :>
  14. _luka_ dodał odpowiedź w temacie → w Work in progress (WIP)
    Witam, postanowilem zrobic w koncu moj pirwszy ambitny projekt jeszcze sie w 3d zbyt plynnie nie poruszam wiec prosze przymknijcie oko :> oto moj pomysl:
  15. _luka_ dodał odpowiedź w temacie → w Teksturowanie / Texturing
    Witam moze byli byscie mi wstanie podpowiedziec jakiego swiatla uzyc (jakich ustawien) aby otrzymac efekt realistycznej lampki.. dokladnie chodzi mi o cos takiego: Mam lampke w pokoju :) (sukces co nie) i jak ja zapale to generalnie jest jasno w calym pokoju.. jesli natomiast zrobie lampke w maxie dam vray light (uzywam vraya) to swiatlo bedzie tlyko padalo dokladnie w jednym kierunku nie rozproszy sie po calym pomieszczeniu oswietlajac go (jako tako) bo wiadomo ze taka lampka przy biurku calego pomieszczenia wyraznie nie oswietli... tak wiec jak zrobic takie swiatelko aby ladnie sie rozpraszalo po calym pomieszczeniu a nie dajace hamksie odbicie w postaci np. prostokonta i nic pozatym. pozdrawiam
  16. _luka_ dodał odpowiedź w temacie → w V-Ray
    Witam, mam nastepujace pytani.. jak ustawic material vreyowy aby symulowal taki niebieskawy plastik z jakiego sa zorbione butelki wody.. mi cos nie chce wyjsc najczesciej to czym blizje podstawy butelki robil sie bardziej ciemny (brazozwawy) badz metny.
  17. _luka_ odpowiedział _luka_ → na odpowiedź w temacie → V-Ray
    Hehe pirwszy post i juz taka wtopa.. moze jakis mily moderator to przeniesie grzie trzeba.... obrazek mi sie nie wyswietla z tego postu wogle http://lukasz.webhop.net/sciema3.jpg to link.
  18. _luka_ dodał odpowiedź w temacie → w V-Ray
    To moj pierwszy post tak wiec chcialem sie przywitac ze wszystkimi forumowiczami... witam [ukłon] Wszyscy wiemy jak wyglada plastikowa butelka po wodzie, czy ktos moglby mi doradzic jak ustawic material vreyowy aby przypominal taki material. Oto moja nieudonla proba stworzenia takiego efektu. Nie wiem czemu ale zawsze moje butelki wygladaja tak jakby stala w nich tydzien herbata :)

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności