Jump to content

ordinaryman

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About ordinaryman

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za rady :). Dagoo - właśnie nie wiem jak dopieszczać arty, bo dochodzę do momentu gdzie nie wiem co dalej..
 2. Siemka. Wrzucam kolejne rzeczy, w ostatniej pracy szkic zrobiłem patrząc na zdjęcie, natomiast światłem się bawiłem, żeby ćwiczyć.. Proszę was o feedback.
 3. Dzięki za linka :), już pobrałem i biorę się za czytanie.. Wrzucam swoje wypociny dzisiejsze - scena z głowy malowana, miałem trudności ze światłem troszkę.. I landscapik ;) Proszę o feedback..
 4. Kolejne prace. Trochę szkicy też szybkich porobiłem dla ćwiczenia. Ostatnia praca w całości z głowy bez żadnych referek - w końcu zdobyłem się na odwagę :). Proszę o feedback... Dwa przed ostatnie obrazki to moje szkice z głowy. Jeszcze raz proszę o feedback.
 5. Ok, wrzucam kolejne prace - profil i kolejną próbę poskładania czegoś samemu - czołg. Proszę o feedback. Nie wiem czy nie wybrałem się z motyką na słońce..
 6. Dziękuję za feedback Dagoo. Ćwiczę na razie tylko BW, żeby walor właśnie rozkminić. Dzięki, że widzisz progres, zresztą okazało się, że po prostu spieszy mi się za bardzo i później niekoniecznie jestem zadowolony z efektów.. Jeśli chodzi o studium, jak to robić? Chciałbym wiedzieć jak studiować, żeby nie było to tylko klepanie (choć i tak dużo się uczę mimo wszystko po swojemu). Podajcie proszę jak możecie info w jaki sposób wy robicie studium :) Poniżej kolejna dzisiejsza praca:
 7. Wrzucam pracę z ostatniego tygodnia. Jakiś brak progresu od ostatnich dni widzę u siebie.. Nie wiem czemu.. Proszę was o jakiś feedback...
 8. Jestem pod wrażeniem, uwielbiam taki styl. Przepraszam, że nic nie doradzę, ale póki co nie mam takiej wiedzy i umiejętności, żeby móc udzielić konstruktywnej krytyki.
 9. Jak dzisiaj wróciłem do tego wątku, widzę już, że dziewczyna gubi proporcje (głowa wielka jak fix...). Cóż - kolejna wrzuta, proszę o krytykę :)
 10. Hej, Powróciłem do digital paintingu, chcę to robić systematycznie i się szkolić, mam prośbę do Was - potrzebuję waszych opinii i krytyki, żebym widział nad czym pracować bo chcę stawać się coraz lepszy w malowaniu. Ostatnia praca: Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy