Jump to content

Mkbewe

Members
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Mkbewe's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Mkbewe

  Double faces

  Witam wszystkich, mam pewien problem, gdyż importuje pewne obiekty (podobne do siebie) celem połączenia ich w jeden, niestety czasami niektóre poligony się nakładają a to powoduje utrudnienia. Czy jest jakaś funkcja w 3ds maxie (jeśli tak, to w którym) która usunie autamatycznie wszystkie powtarzające się poligony? Dziękuje za odpowiedź z góry, pozdrawiam
 2. Witam :) Chciałbym się spytać jak mogę połączyć dwa edgesy w jeden?
 3. Spokojnie Ajgor, ja tylko z ciekawości się spytałem. :) Spróbuję jutro CAT, może jest najłatwiejszy?
 4. Czyli rozumiem że systemy Bones, Biped i CAT to są już wszystkie sposoby na animację? Pytam z ciekawości :)
 5. A czy są jakieś podobne sposoby do bones? Pomysł bardzo fajny ale brakuje mi jak gdyby stawów (nie mogę obracać bones nie wiem czemu).
 6. A więc tak, nie wiem czemu ale gdy użyję Weld, to część poligonów znika. Spróbowałem z bone i powiem że jest to dobry pomysł i za to ode mnie przeprosiny. Ale mam pewien problem: Jak zrobić żeby kości sięgały tylko jednej nogi?
 7. A teraz pytanie takie.. Gdzie jest opcja weld? Ok jeżeli zajmuje to kilka sekund spróbuje jeden model tak zrobić. A czy mogę mieć pewność że mój model się nie "rozerwie"?
 8. Ajgor może i tak by wyglądało gdyby nie odpowiedź ciacha (idź kopać, czy wkręcać żarówki). Ja wszystkich szanuję, ale za takie odzywki to wybacz ale od razu sie wkurzyłem. Diabelt ten model jest wyssany z pliku i tak wygląda. Co do ręcznej animacji to wcale nie jest trudne. Zrobienie animacji typu chodzenie zajmuje mi dosłownie 10 minut.
 9. Po pierwsze: gdybym potrzebował pomocy dotyczącej animacji, napisałbym w dziale animacji. Po drugie chciałem tylko się dowiedzieć co zrobić żeby model sie nie odrywał (zapewne chodzi o to żeby był cały model jako jeden element, ten składa się z liczby poligonów. Po trzecie nie jestem profesjonalistą, modeluję wyłącznie na potrzeby do gry. Po czwarte dlaczego zakryto mój post, pomimo że to właśnie mnie strolowano? Po piąte od razu uprzedzam, nie jestem nastoletnim dzieciakiem, jak to się teraz mówi? Gimbą. Więc proszę o wzajemny szacunek.
 10. Wystarczy cwaniaczku że napiszesz na moją prośbę a nie swoje wywody...
 11. Nie chcę tak 1) nauczenie się tego zajmie mi czasu 2) spójrz na budowę modelu nie ma rąk a do tego zęby odgrywają znaczącą rolę.
 12. Jest dobrze, model jest zgrupowany!! Ale mam inne pytanie, czy jest możliwość aby poligony "nie odrywały się" od modelu?
 13. A możesz to drugie wyjaśnić tak bardziej szczegółowo? Jak połączyć w grupy? I to dalsze też proszę bo niestety jestem amatorem w 3ds maxie. Z góry przepraszam za kłopot. Albo powiedzcie mi proszę jak połączyć w jeden element? Bo u mnie ile poligonów tyle elementów, a chcę mieć jeden element i wtedy bym mógł go i skręcać i wydłużać i wsio by było OK. :)
 14. Witam Chciałem się spytać czy jest jakiś sposób aby połączyć elementy w modelu? Chciałem zrobić animację dla mojego modelu, a kiedy chciałem obrócić ramię to się zrobiło tak: Proszę o pomoc Pozdrowienia :)
 15. Już wiem o co chodzi. Ten model jest podwójnie nałożony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy