piskorz
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi dodane przez piskorz
-
-
Podoba się! Co Ci to za alarm wyskakuje na streamach? W jakim celu takie przypomnienia?
W teorii jak dzwoni to powinienem sobie zrobić krótką przerwę. W praktyce, wychodzi nieco gorzej : p
-
-
Napisano ·
Edytowane przez piskorz
W tym roku chciałem się nieco zabawić z kreskówkowymi efektami specjalnymi. I tak powstała ta animacja.
Wszystko w Adobe Flash.
-
Napisano ·
Edytowane przez piskorz
Ostatnio mam sporo pracy przy 2D projektach i w efekcie już od 2 lat chyba nie tknąłem niczego 3D : /
Zakładam wątek żeby od czasu do czasu zrobić jakieś 3D animacyjne ćwiczenie żebym nie zapomniał jak używa się Maya.
Dla odświeżenia po latach zanimowałem model robocika z Digital Tutors
-
Świetne to :). W czym animowane postacie były? AE?
Nie, w Adobe Flash. Ale pewnie w Afterze da się identycznie.
-
Ostatnio pracowałem dla Tomka Wacławka jako grafik/animator do gierki o nazwie RONIN. store.steampowered.com/app/274230
Pomyślałem że pochwalę się paroma postaciami i animacjami które zrobiłem dla tego projektu ; )
-
początek mi się nie podoba za bardzo, trochę galareta wyszła. Ale za to te siadanie na koniec jest super. Niby takie nienaturalnie płynne ale efekt wygląda elegancko.
-
@SeetroX|Str.
raczej nie, nic nowego/twórczego w tej animacji nie zastosowałem co by można było pokazywać. Tylko podstawy flasha.
-
@telthona
1. ha, coś tak czułem że mogło być za głośno. Dzięki, następnym razem będę uważał żeby się żaden dźwięk nie wychylał.
2. Mam konto na YT ale nic ciekawego tam nie ma.
-
@n-pigeon
Hehe, dzięki! Poszedłem za Twoją namową i założyłem sobie konto jak zaczynałem się uczyć animowania w 3d ; )
@CzAk1
Rysowałem sobie wszystkie warianty części ciała i twarze jakie będą mi potrzebne w danej scenie a potem je animowałem.
Całkiem podobnie jak ten koleś
z tym że ja wole najpierw zrobić najważniejsze pozy a potem animować przejścia między nimi. -
-
Hejka, dawno mnie tu nie było.
Ostatnio pracowałem sporo nad animowaniem we flashu i chciałem się z wami podzielić efektami ; )
-
Mi tam będzie brakowało Dziadka3d. Jestem tu w sumie od niedawna ale dziadek zdążył urosnąć w moich oczach do rangi ikony max3d. Coś co wyróżniało nas w tłumie innych cg stron.
A teraz zostaniemy kolejną szarą stronką zamieszkałą przez głuptaków..............:)))))))))))))
-
Jestem ciekaw czy tylko mi się to rzuci ale obraz zdaje się kiepsko współgrać z tekstem. Zamiast działać wspólnie zwalczają się na wzajem. Mogę albo obejrzeć cały klip ignorując tekst, albo czytać tekst ignorując obraz.
-
-
renderek gotowy
Zastanawiam się co teraz. Myślę co by może zanimować coś co mi nie szło poprzednio np. rzut ciężkim przedmiotem albo jakiegoś konika.
@Reanimator mam ; )
-
-
Zrobiłem w końcu jeszcze raz. Timing i pozy są teraz nieco lepsze.
@zbyszko dzięki za linka! Ta stronka jest extra.
-
-
@Sunedge Też zauważyłem że "coś". Ale na razie nie mogę dojść co dokładnie.
@Reanimator Co masz na myśli?
-
dodałem ręce
Zgadzam się z Tobą zio_mal, mój backflip jest puki co tak okropny że ledwo mogę na niego patrzeć, będę dalej kombinował. W najgorszym wypadku jak utknę to zacznę jeszcze raz od nowa.
-
-
Salto do tyłu. Na razie tylko block z nieruchomymi rękami więc wygląda raczej głupawo ; )
-
Hej dzięki Kusanagi! W końcu zdecydowałem że ulepszę jeszcze mój reel zanim go roześlę więc każde wskazówki się przydadzą.
Może przy okazji dam mały update co do mojej sytuacji.
Znalazłem sobie puki co pracę w księgarni i ostatnio ciężko u mnie było z czasem ale powoli zaczynam wszystko układać. Robię na razie ćwiczenia z listy Kotisded'a i zadanka które zleca mi Arek. Przy okazji uczę się też korzystania z Flash'a. Na przykład ostatnio odtworzyłem sobie run cycle z gry Guacamelee (którym jestem oczarowany) żeby go sobie przestudiować.

Dziękuję wszystkim za dotychczasową pomoc ; ) Jak tylko uporządkuję sobie bardziej życie to pewnie zacznę znowu wrzucać animki bo będę potrzebował waszych korekt.
Kolejna teczka animacji 3D
w Animacje
Napisano
Dzięki! Tym razem chodzenie i bieganie wilko-człowieka