Jump to content

i3D

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Excellent

About i3D

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gliwice
 1. Cześć, Szukamy doświadczonych osób lub zespołów do współpracy przy 30-60 sekundowych animacjach (explainerach). Do wykonania całość animacji od modelowania po rendering, na podstawie scenariusza i animatika. Tematyka dotycząca na przykład wydobycia węgla. Zainteresowanych prosimy o kontakt na [email protected] i3D
 2. I3D poszukuje utalentowanych specjalistów do współpracy przy interesujących projektach VR. Obecnie realizujemy kilka projektów ściśle związanych z aplikacjami dedykowanymi na urządzenia Samsung Gear VR oraz HTC Vive. Od kandydata oczekujemy: • Umiejętności pracy zespołowej, dystansu do siebie i chęci nauki. • Bardzo dobrej znajomości programu Autodesk 3ds Max. • Dobrej znajomości środowiska Unity. • Doświadczenia w pracy przy tworzeniu grafiki 3d na urządzenia mobilne (poparte w portfolio). • Wyczucia artystycznego. • Kreatywności w rozwiązywaniu napotykanych probemów. • Umiejętności pracy pod presją czasu. Dużymi atutami będą również: • Znajomość programów takich jak: - Photoshop - Z-brush - 3d-Coat • Umiejętność przedstawiania pomysłów za pomocą szybkich konceptów. Zakres obowiązków: • Modelowanie na potrzeby aplikacji multimedialnych • Teksturowanie • Składanie scen w środowisku Unity. Oferujemy: • Pracę w świetnej, kreatywnej atmosferze wśród profesjonalistów. • Partnerskie, elastyczne zasady pracy • Możliwość rozwoju zawodowego • Udział w interesujących projektach • Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem RT / Environment Art Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.
 3. Cześć, Szukamy ludzi do przygotowania modeli pojazdów wraz z teksturami (około 10), w większości historycznych z okresu XX wieku, do aplikacji augmented reality. Więcej szczegółów w kolejnym etapie rozmowy. Portfolio proszę przesyłać na [email protected] i3D
 4. Cześć, Szukamy doświadczonego koncept artysty do nowego projektu w branży rozrywkowej. Potrzebne nam będą grafiki postaci oraz otoczenia do narzuconego tematu. Na podstawie ilustracji będą tworzone modele, ich animacje i rendery. Więcej informacji przekażemy wybranym osobom. Projekt startujemy po długim weekendzie. Portfolio wysyłajcie na [email protected] Pozdrawiamy, i3D
 5. Cześć, Przez prawie 10 lat naszej działalności jako VR House zrealizowaliśmy dziesiątki innowacyjnych projektów dla największych marek oraz instytucji nauki i kultury na świecie. Czas wreszcie opowiedzieć o nich w dynamiczny sposób. Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego reela, odzwierciedlającego nasz potencjał i technologiczne możliwości. Więcej informacji znajdziecie na www.i3d.pl ZESPÓŁ I3D.
 6. Dzięki za wszystkie komentarze. Bardzo nam miło, że animacje zostały przyjęte tak pozytywnie. Całość do obejrzenia, niestety, tylko w Stanach na miejscu ;)
 7. Dzięki. Wszystkie prace na bieżąco były konsultowane z ekspertami w dziedzinie paleontologii. Nawet kąt między palcami stóp gadów miał znaczenie.
 8. Stowarzyszenie Delta to organizacja, która stworzyła parki tematyczne opowiadające o świecie dinozaurów w sposób atrakcyjny i zgodny z najnowszymi odkryciami paleontologów. Po wyznaczających nowe standardy w opowiadaniu o prehistorycznych gadach trzech Jura Parkach znajdujących się w Bałtowie, Krasiejowie oraz Solcu, stowarzyszenie otworzyło Jura Park w Moab, w stanie Utah. Jest to prawdziwa kolebka wykopalisk, miasteczko słynące z licznych odkryć skamielin i tropów dinozaurów. Nasz zakres prac przy tym projekcie, to wykonanie filmów dokumentalnych oraz animacji, które uatrakcyjniły zwiedzanie Paleosafari Moab Giants . Do wykonania animacji 3D użyliśmy 3DMax + ZBrush + VRay. Project Manager: Małgorzata Żak Modeling and Texturing: Paweł Pojedynek, Sebastian Berczyński, Piotr Goryczka Environment: Sebastian Berczyński Dinosaurs Modeling and Zbrush: Piotr Goryczka Character/Creature Rigging and Animation: Jakub Janik Simulation (Fur, Particles): Paweł Pojedynek Documentary Recording: Piotr Łukasik, Grzegorz Wolski, Krzysztof Bąk, Grzegorz Czapka Animation Compositing and Postproduction: Paweł Pojedynek Documentary Compositing and Postproduction: Marek Wilert Layout Concept: Michał Sowa, Julia Czingoń Jeżeli macie jakieś komentarze, uwagi bądź pytania śmiało piszcie. I3D.
 9. Mało się tworzy serwerowni bo nie ma modeli na necie :P Jak to zwykle bywa jak się potrzebuje to nie ma, ale jak już jest to się nie potrzebuje. Samochodów na necie mnóstwo, krzeseł, mebli czy drzew, również darmowych. Tym razem tak dla odmiany każdy może sobie stworzyć swoją render farmę.
 10. Witam, Z okazji Świąt postanowiliśmy się podzielić z wami modelami serwerów na zasadach licencji Creative Commons CC BY-SA. Może się komuś przydadzą w projekcie. Modele zapisane do 3dsmax 2012 + Vray (z wyłączoną iteracją TS dla viewportu, skala niektórych elementów ma poniżej 100% ale powinno wszystko działać): https://dl.dropboxusercontent.com/u/8343224/Serwer.zip Na podstawie tego modelu powstały poniższe rendery: WESOŁYCH ŚWIĄT życzy zespół I3D.
 11. i3D

  ArcelorMittal VR

  Po scenie można się swobodnie poruszać za pomocą pada xbox oraz dowolnie rozglądać w goglach. Szczególnie mocno czuć imersję gdy się stanie przy ruchomych elementach pieca lub w miejscu gdzie wylatują iskry i wszystko "leci na twarz".
 12. i3D

  ArcelorMittal VR

  Aplikacja odpowiada na problem prezentacji wielkiego pieca. Bardzo niebezpieczne środowisko hali, groźne dla zdrowia stężenie pyłów i gazów, wysoka temperatura oraz system pracy ciągłej powodują, że każda prezentacja wielkiego pieca gościom ArceloMittal to ze względów bezpieczeństwa trudne zadanie logistycznie. Dlatego stworzyliśmy wirtualny spacer, który przy pomocy Oculusa pozwoli poznać wielki piec z bliska bez obawy o zdrowie gości ArcelorMittal. Aplikacja wykonana w Unity. Gratulacje dla całego zespołu.
 13. I3D S.A. Poszukujemy zdolnych i doświadczonych Game Artystów. Kandydat powinien cechować się mocnym portfolio. Rodzaj pracy : etat / kontrakt / freelance Miejsce pracy: siedziba w Gliwicach / Zakres obowiązków: - od stworzenia sceny i optymalizacji modeli po eksport, ustawienie materiałów i oświetlenia w silniku. - nadzorowanie pracy innych grafików pod kątem poprawności wykonania powierzonych zadań (modelowania, mapowania, teksturowania itp.) - w zależności od doświadczenia Oczekujemy: - Bardzo dobrej znajomości oprogramowania 3d Studio Max - Biegła znajomość Adobe Photoshop - Znajomość przynajmniej 1 silnika (preferowany Unity) - Poczucia odpowiedzialności i zaangażowania - Umiejętności pracy w zespole Dodatkowe umiejętności: - znajomość Zbrush - kreatywność - umiejętność programowania Oferujemy: - pracę w młodym i zdolnym zespole - wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności - pracę przy dużych projektach światowych marek z różnych dziedzin - praca przy projektach wykorzystujących nowoczesne technologie: oculus rift, unity, kinect, aplikacje mobilne, augmented reality, jaskinie i projekcje wielościanowe - pracę na wysokiej klasy sprzęcie CV wraz z portfolio lub linkiem do portfolio/demoreela proszę przesyłać na adres: [email protected] (max 10MB). Proszę dołączyć odpowiednią klauzulę dotyczącą przetwarzania danych. http://www.i3d.pl
 14. Dzięki. Drzewka to zwykła animacja rotacji i skali z przesunięciem klatek dla każdego z drzewek (tutaj korzystaliśmy właśnie z Animation Tool Kit)
 15. Korzystając z okazji, świeżo po Source Of Creation, otwieramy wątek dla tych którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat tego co prezentowaliśmy na konferencji. Z naszego ramienia udział brali Tomasz Sokołowski (naeq) oraz Piotr Łukasik. [video=youtube;jVUxO6X-zTs] Wątek poświęcamy pytaniom na tematy związane z grafiką i technologią, które wykorzystujemy w projektach VR ale nie tylko. Jeżeli ktokolwiek chciałby dowiedzieć się więcej o tym co robimy czy ma pytania związane z naszym udziałem na SOC, postaramy się na wszystko odpowiedzieć. i3D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy