Skocz do zawartości

SERWEROWNIA / modele gratis


i3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z okazji Świąt postanowiliśmy się podzielić z wami modelami serwerów na zasadach licencji Creative Commons CC BY-SA. Może się komuś przydadzą w projekcie.

Modele zapisane do 3dsmax 2012 + Vray (z wyłączoną iteracją TS dla viewportu, skala niektórych elementów ma poniżej 100% ale powinno wszystko działać):

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/8343224/Serwer.zip

 

Na podstawie tego modelu powstały poniższe rendery:

 

RACK_STUDIO_FOURRACK_ON_BLACK.jpg

 

 

SERVER_ROOM_SIDE_blue.jpg

 

 

SERWER_CLOSEUP_02.jpg

 

 

wIre.JPG

 

WESOŁYCH ŚWIĄT życzy zespół I3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziękuję za modele:) 8 miesiące temu robiłem render rzutu z góry budynku w którym była wielka serwerownia...przydało by się! W animacji pominąłem to pomieszczenie bo wstawiłem tam jakieś "syfne" modele z 3D Warehouse (sketchup). Z czymś takim co widzę na renderach u góry spokojnie mógłbym do pomieszczenia kamerą wjechać bez wstydu:) naprawdę dziękuję:) dzięki też za format 3D Max 2012 bo cała nasza firma siedzi na 3D Max 2013 lub 2012, więc idealnie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się tworzy serwerowni bo nie ma modeli na necie :P Jak to zwykle bywa jak się potrzebuje to nie ma, ale jak już jest to się nie potrzebuje.

 

Samochodów na necie mnóstwo, krzeseł, mebli czy drzew, również darmowych. Tym razem tak dla odmiany każdy może sobie stworzyć swoją render farmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności