Jump to content

querion

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

querion's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputation

 1. Ok, wszystko jest lepiej :) wielkie dzięki za rady, ostatnie pytanko, czemu słońce nie uwzględnia żaluzji i nie daje odpowiedniego cienia?
 2. Dzięki, jest znacznie lepiej, co prawda do celu jeszcze daleko, ale jest lepiej :) Trochę nie wiem dlaczego kolor ścian się tak zmienia, zamiast być biały :s
 3. ok, dzięki, pobawie się tym. A czemu po zapisie wygląda zupełnie inaczej niż w oknie renderingu?
 4. Z tą mapką HDRI to podpatrzyłem w jakimś tutorialu na yt Zastosowałem większość porad i czekam na render, ale jest znacznie lepiej :P Zwiększyłem multiplier slońca, zmniejszyłem ISO w kamerze, wywaliłem mapke A co z color mappingiem zmienić? Tak to wygląda teraz: W oknie renderowania: Po zapisaniu do .png:
 5. Witam wszystkich serdecznie ;) Dopiero zaczynam zabawę z wizkami i oto efekt jaki chciałbym uzyskać: Natomiast wychodzi mi coś takiego: Stąd moje pytanie, co zrobić aby uzyskać efekt przybliżony do docelowego? Oczywiście pomijając kwestie dokończenia modelowania i widoku za oknem... Świecę tutaj systemem daylight z VraySun gamma 2,0 niski multiplier słońca, a mimo to bardzo widoczne światło na podłodze, nie tak jak z obrazku docelowym, pomożecie? :)
 6. Tzn. ten problem będę musiał rozwiązać w silniku :)
 7. O, to działa nieźle, uh, tylko zeby było to z różnymi przedmiotami konieczne jest duplikowanie gł postaci niestety :s Ale dzięki :)
 8. Witam Mam pytanko: W jaki sposób wyanimować postać w 3ds max (do gier), ale z ekwipunkiem, czyli np: ubranie + meiczy i plecak. O ile wiem, jak zrobić to z samą postacią, pojedynczym meshem, to nie wiem jak zrobić to z kilkoma rzeczami, a najlepiej, jakby te rzeczy dało się zmieniać ;)
 9. Witam Chciałbym zaprosić do śledzenia postępów powstawanie gry MMO, tworzymy ją w wolnym czasie, w celu nauki. http://envelopedinwarfare.blogspot.com/
 10. Ten zestaw poszedłby i z dobrym 400-450W zasileczem, jednek jeśli nie wiesz co dalej chcesz kupić to ciężko powiedzieć jaki dobry będzie. Np. Z jedną energooszczędną kartą, 32GB RAM + jakiś procek, wystarczy i 500-550W, natomiast jak sobie zażyczysz SLI prądożernych kart to i 700W mało może być :)
 11. Niby nie, ale jak już to lepiej najpierw złożyć sobie zestaw, tak żeby wszystko pasowało i wtedy po części kupować, a najlepiej oszczędzić i za jednym razem kupić :) Aczkolwiek sam zasilacz można kupić, jednak musisz wiedzieć co chcez kupić dalej, żeby nie okazało się, że za słaby kupiłeś.
 12. Nie napisałeś do jakiego zestawu ten zasilacz :P RAM DDR2 to już przeszłość niedługo wchodzi DDR4, nie warto pakować kasy w dwójkę. Do tego socket 775
 13. 1. Subdiv światła 2. Subdiv materiału 3. Noise threshold w ustawieniach Vray (zmniej do np. 0,001)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy