Jump to content

madhexagon

Members
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

madhexagon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Dzięki za podpowiedź. Muszę jednak bryłę wymodelować od nowa, a nie tylko przerobić to, co mam, bo ostatecznie będę robić wizki wnętrza (które w tym momencie jest pełne nakładających się na siebie poligonów; ProBoolean się niestety nie sprawdza).
  2. Mam taką formę powstałą w wyniku manipulowania 8 osobnymi sześcianami (FFD Box, Wave itd.): bryła przekrój Teraz potrzebuję wymodelować ją na nowo jako jedną całość, z mniejszą liczbą poligonów, ale jednocześnie z zachowaniem jak najdokładniej wszystkich krzywizn płaszczyzn. Czy macie może jakieś propozycje, jak najłatwiej i jednocześnie najszybciej można by to było zrobić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
  3. Kiedy przybliżam/obracam obiekt, jego część znika. Nie mogę dojść do tego, co jest niewłaściwie ustawione. Coś w ustawieniach viewportu? Będę wdzięczna za wszelką pomoc, bo choć to pewnie bardzo proste, to nie mogę znaleźć rozwiązania. http://postimg.org/image/lgyeh2z4d/
  4. Czy ktoś wie może, w jaki sposób można włączyć opcję wyświetlania cieni w viewporcie? Z moich dotychczasowych poszukiwań wynika, że powinnam uaktywnić SM3.0, ale nie wiem, ja postępować w przypadku karty ATI. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy