Jump to content

thingtrunk

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About thingtrunk

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Thing Trunk jest niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku midcore (pogranicze gier hardcore i casual). Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier ubiegłego roku. Prace nad kolejnymi tytułami z serii nabierają tempa, w związku z tym rozszerzamy zespół. Szukamy osoby na stanowisko 2D/3D Generalist (z naciskiem na 2D). Obowiązki: • Tworzenie konceptów • Przygotowywanie ilustracji do gry • Proste modelowanie, teksturowanie i renderowanie obiektów 3D • Przygotowywanie grafik do GUI Wymagania: • Dobra znajomość Photoshop • Sprawne operowanie techniką speed painting • Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach • Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna Mile widziane: • Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier • Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach • Znajomość Corel Draw • Znajomość 3DS Max, Blender, etc. (modelowanie, teksturowanie) Oferujemy: • Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami • Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności • Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole • Elastyczne godziny pracy • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego) Informacje dodatkowe: Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, linku do portfolio oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres [email protected] w tytule wpisując „Generalista 2D/3D”. Dane wysyłane na adres [email protected] są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/
 2. Thing Trunk jest młodą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów i współzałożycieli firm takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmat czy Brunhilda). Szukamy osoby na stanowisko Grafik 3D. Obowiązki: · Modelowanie i teksturowanie modeli 3d i scen na podstawie konceptów · Renderowanie sprajtów do gier Wymagania: · Dobra znajomość 3ds Max · Znajomość Photoshop lub alternatywy · Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach · Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach · Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna Mile widziane: · Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier · Znajomość v-ray Oferujemy: · Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami · Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier · Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności · Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole · Praca na miejscu (Warszawa-Ursynów) lub zdalnie · Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego) Informacje dodatkowe: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected] W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
 3. Thing Trunk jest nowo powstałą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów związanych z firmami takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmatczy Brunhilda). Szukamy osoby na stanowisko Grafik 2D/3D Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów Forma zatrudnienia: umowa o dzieło, zlecenie lub fvat Obowiązki: Przygotowywanie szkiców postaci i obiektów na podstawie opisów i referencji Modelowanie i teksturowanie obiektów na podstawie szkiców. Przygotowywanie GUI Pomoc przy procesie oursourcing’u grafiki – w szczególności dbanie o spójność i jakość tworzonych zasobów Wymagania: Znajomość programu do grafiki 2d (Photoshop, Gimp, Corel Photo-Paint, itp.) Dobra znajomość programu do grafiki 3D (3ds Max, Blender, itp.) Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna Mile widziane: Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier Oferujemy: Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole Elastyczne godziny pracy (core hours) Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego) Informacje dodatkowe: Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe, lecz dynamiczne zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected] W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
 4. Thing Trunk jest nowo powstałą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów związanych z firmami takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmat czy Brunhilda). Szukamy osoby na stanowisko 2D/3D Generalist. Obowiązki: Tworzenie szeroko pojętej grafiki do gier (głównie sprajty w technologii prerenderowanego 3d) Przygotowywanie GUI Obróbka grafiki na potrzeby silnika 2d/2.5d Koordynowanie procesu oursourcing’u–w szczególności dbanie o spójność i jakość tworzonych zasobów Wymagania: Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna Dobra znajomość 3Ds Max 3D (lub alternatywnego oprogramowania) Znajomość Photoshop (lub alternatywnego oprogramowania) Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach Dobra znajomość języka angielskiego (najważniejszy pisany) Mile widziane: Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier Doświadczenie w pracy z podwykonawcami z zagranicy Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach Oferujemy: Pracęnad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi)projektami Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmęgier Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności Przyjaznąatmosferępracy we względnie młodym, utalentowanym zespole Elastyczne godziny pracy (wymagana obecność w biurze w Warszawie minimum 16 godzin w tygodniu) Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego) Informacje dodatkowe: Przewidujemy czas na wdrożenie w technologię i stopniowe, lecz dynamiczne zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected] W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia. Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy