Jump to content

Kastantus

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kastantus

 1. Właśnie pomysłu na siebie nie mam w ogóle. Nie wiem w którą stronę się obrócić, na jakim stylu się skupić ani co w ogóle rysować i tak od paru lat coraz gorzej. Gdybym przez te lata skupił się na jednej rzeczy to na pewno byłoby znacznie lepiej ale jakoś motywacja i pomysły wymarły już jakiś czas temu. Nie wiem czy coś z tego jeszcze będzie w przyszłości ale na razie się na to nie zanosi.
 2. https://i.imgur.com/STA6q3j.jpg
 3. https://i.imgur.com/34XILQ9.jpg
 4. Dzięki Przerobiona wersja jednej ze starych prac. https://i.imgur.com/CTHoyzx.jpg
 5. https://i.imgur.com/bMsym9d.jpg
 6. Prawda jest taka, że więcej prac robię poza moją komfortową strefą sci-fi. Część dla praktyki żeby się nie zasiedzieć, a większość do projektów jako ilustrator. Na co dzień robię rzeczy pokroju kryształowych smoków, cerberów, feniksów, nawet pegazy i jednorożce których mam dość na najbliższą dekade przynajmniej i mase podobnych rzeczy, więc jak czasem robię coś dla siebie to wracam do mojego uniwersum. No i chcę mój mały komiks zrobić kiedyś ale narazie mam zabójcze tempo 1 strony na miesiąc/dwa. Może spróbuję innej tematyki przy najbliższej okazji.
 7. Nie ma co zazdrościć, pierwsze prace cyfrowe z jakich byłem zadowolony lata temu mam teraz schowane głęboko jak się da żeby tylko nikt tych abominacji nie znalazł nigdy:P https://i.imgur.com/YsBYohb.jpg
 8. https://i.imgur.com/4iI1kENh.jpg https://www.artstation.com/artwork/no35o
 9. A no mam:) https://www.artstation.com/kookrite
 10. https://i.imgur.com/g60xVA2h.jpg
 11. https://i.imgur.com/WHBjlHZh.jpg
 12. https://i.imgur.com/vuyzho2h.jpg
 13. https://i.imgur.com/Ha3yefKh.jpg
 14. Raphiel https://i.imgur.com/kPMlQX3.jpg
 15. Drobne odświeżenie. Isidora https://i.imgur.com/Dlpbbma.jpg
 16. https://i.imgur.com/acIqvHE.jpg
 17. https://i.imgur.com/sc6dbLk.jpg
 18. https://i.imgur.com/nuBfyzT.jpg
 19. Komiksowi daleko do ukończenia, to powyżej to losowe kadry w dodatku już aktualnie wyglądają trochę inaczej. Na razie spędzam większość czasu poprawiając postacie i fabułę. A w ogóle to oboje to maszyny:P. Jeszcze pewnie z połowę rzeczy zmienię zanim jeden rozdział skończę ale jak na razie ciekawe zajęcie^^.
 20. https://i.imgur.com/NKVLWUI.jpg
 21. Ogólnie celuję w bardziej ponure klimaty. Opuszczone i martwe światy itd.
 22. Akurat ostatnio nic nie robię poza siedzeniem nad tym komiksem. Raczej taka pseudo manga, bardziej po prostu komiks. Narazie 15 stron:P para losowych stron: http://i.imgur.com/EHhoFBA.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy