Jump to content

Konrad Ibn Kondrat

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk

Konrad Ibn Kondrat's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ok. To zamieszczam kilka innych starszych rzeczy. Małgorzata / Photoshop [ATTACH=CONFIG]94857[/ATTACH] Bullhead / Photoshop Szybki koncept. Coś między Faunem z "Labiryntu...", a bykiem z teledysku Einsturzende Neubauten [ATTACH=CONFIG]94858[/ATTACH] Aleja / Photoshop Mix przygotowany z różnych obiektów z Pragi. Miejsce fizycznie nieistniejące. [ATTACH=CONFIG]94859[/ATTACH] - - - Połączono posty - - - Jeszcze jak ktoś mi powie jak wrzucać te rzeczy żeby je wyświetlało większe na stronie, to będzie idealnie :)
 2. Dzięki :) Co do uwag, biorę na siebie, może oprócz potylicy, bo rzeczywiście tak ma (nie wiem czy to uczesanie czy nie...) Teraz powoli będę wrzucał różne inne rzeczy, więc i z konceptów coś się znajdzie.
 3. Witam! Szeroko pojętą grafiką zajmuję się profesjonalnie, chociaż powoli zmierzam do tego aby zająć się tylko pracą jako grafik grafik koncepcyjny. Wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane, chociaż nie jedzcie po mnie wszyscy na raz ;) Pierwszy post, jedna z pierwszych prac/ćwiczeń. Widzę niedociągnięcia, ale uznałem, że lepiej ruszyć z innymi tematami. Aishwarya Rai / Photoshop [ATTACH=CONFIG]94826[/ATTACH]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy