Jump to content

dymitr93

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About dymitr93

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Poznań
 1. Witam Grafiką zajmuję się stosunkowo od niedawna. Głównie bawię się Blenderem 2.72, a to kilka prac :-) Mile widziane komentarze A to link do mojego devianta http://dymitr93.deviantart.com/
 2. dymitr93

  Wisienki

  :) dzięki za odpowiedź , nie chce tego odwzorować 1 do 1, ale bardzo mnie zainteresowała animacja tego gęstego jogurtu i wpadających do niego wisienek. Mimo wszystko wielkie dzięki :)
 3. dymitr93

  Wisienki

  siemka z tej strony DymitR :-) jestem nowy na forum jak i w temacie. Dopiero raczkuję i całe moje doświadczenie w 3d opiera się tylko na Blenderze. chciałbym jednak pracować również w 3ds max . Z racji mojego pomylonego umysłu, jak zawszę komplikuje sobie życie i chce tę przygodę zacząć od czegoś trudnego. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, ale bardzo interesujący efekt znalazłem tu: i tu mam parę pytań : co to za 9 różnych warstw, jak się je uzyskuje, czy to wiąże się z 9 różnymi renderami ? i jak uzyskać efekt takiego jogurtu w który wpada wiśnia ? Czy idzie to zrobi np. za pomocą krakatoa ? i jak ? w jaki sposób ? Czekam na odpowiedź :) i pozdrawiam a tak przy okazji dużo tego nie ma, ale zrobiłem parę rzeczy do portfolio: http://dymitr93.deviantart.com/ mile widziane również oceny tego co zrobiłem, z naciskiem na krytykę :) wolę dostać po pysku, niż być macany po pupie :-) to bardziej buduje :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy