Jump to content

puham

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About puham

 • Rank
  Member
 1. Witam, czy ktoś ma na stanie może blueprinty Mercedesa Vito (osobowy) / Viano? Będę zobowiązany :)) - - - Połączono posty - - - Już nie ważne, sorry :)) http://www.the-blueprints.com/vectordrawings/show/7328/mercedes-benz_viano_lwb/
 2. Hmm... dzięki za uwagę, postaram się na to zwrócić uwagę. Dokończę ten model w taki sposób jak już zacząłem, dla zachowania pewnej spójności pracy. Następny spróbuję od solidnej bazy. Dzięki jeszcze raz!
 3. Cześć! Po niezbyt ambitnej pracy mającej na celu rozeznanie w podstawach interfejsu przyszedł czas na coś bardziej konstruktywnego. Bardzo proszę o wszelką konstruktywną krytykę. Jednocześnie nadmienię, że jestem zupełnie zielony w tematyce grafiki, dlatego proszę o wyrozumiałość ;) Wiem, że do "oryginalnej" bryły jeszcze długa droga, choć staram się jak mogę - wierzę, że reszta przyjdzie razem z wprawą :)
 4. Dziękuję za odpowiedź. Czy mógłbyś proszę wskazać rzeczy, na które w pierwszej kolejności powinienem zwrócić uwagę? To, że słabo, to widzę sam, natomiast chyba niestety brak doświadczenia odzywa się donośnie, przez co nie do końca wiem od czego zacząć korygowanie prac. Pozdrawiam
 5. Cześć wszystkim! Ponieważ to mój pierwszy post zdecydowanie chcę powitać wszystkich zgromadzonych! Jestem zupełnie zielony w kwestii 3D, jednak chęci mam spore - tylko wprawy brak :). Robię sobie przymiarki do blendera, a co za tym idzie z radością przyjmę konstruktywną krytykę. Na pierwszy ogień idzie smutny obraz każdego poranka. Nie mam pojęcia, co stało się z łyżeczką - subsurf x6 a dalej wygląda jakby była postrzępiona :(. Bardzo proszę o wszystkie uwagi, które pomogą wyciągnąć maksimum z tej jakże banalnej sceny. Mile widziane także wskazówki, co zrobić, żeby wyglądało nieco bardziej realistycznie. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy