Jump to content

bufalakamakafo

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About bufalakamakafo

 • Rank
  Member
 1. Podoba mi się ten kreskówkowy styl. Świetne prace, zdecydowanie moja ulubiona teczka na tym forum. Na jaki uniwersytet uczęszczasz? Ile masz lat i od ilu malujesz?
 2. Czy istnieje możliwość obijania w poziomie kilku warstw na raz bez scalania ich? Lubię odbijać prace żeby wyłapywać błędy, a jako że pracuje na kilku warstwach to jest to trochę upierdliwe, czy jest możliwość odbić w poziomie więcej niż jedną warstwę na raz? Było by to dużym udogodnieniem
 3. Masz fajny styl, tylko nie widać obrazków z 1 i 2 posta
 4. Dla mnie fotomanipulacja to nie grafika. Dłubiąc więcej, więcej się nauczysz, a tak zawsze będziesz uzależniony od zdjęć, jak byś sam zamykał się w klatce.
 5. Było pisać że to fotomanipulacje, a ja się zastanawiałem nad jakimś nowym brushem do malowania skóry :P
 6. Świetne prace, masz fajny styl. Jakich pędzli używasz?
 7. Znalazłem inne rozwiązanie, https://www.youtube.com/watch?v=rpj2_mUltjA Już w sumie można zamknąć wątek
 8. Witam mam takie pytanie, jak szybko usunąć pędzle w photoshop cs5. Mianowicie chodzi mi o to że mam za dużo pędzli i pora zrobić z tym porządek. Niestety jest ich zbyt wiele, jak bym miał kasować po jednym to cały dzień roboty. Aktualnie wiem że potrzeba mi tylko 16 pędzli sprawdzonych i reszta tylko zawadza -_- . Da się to jakoś jednym kliknięciem zrobić z tym porządek?
 9. Szkoda że wcześniejsze prace wygasły, chciałem zobaczyć jak się rozwijał twój skill. W pracy trap ten asassin mógł by być wyraźniejszy. Najbardziej mnie zastanawia jak się zabierasz za tła bo bardzo fajnie ci wychodzą. Jak byś mógł to podeślij na pw progres tej pracki z assasinem, bardzo mi się podoba otoczenie
 10. Podobają mi się te ołówkowe, klimatem podobne trochę do ilustracji książki "klechy domowe" podania i legendy polskie z 1989. 2 ostatnie prace też bardzo fajne, tylko w tej pracy z latającym okrętem perspektywa leży, kwiczy i prosi o dobicie
 11. Wcześniej było lepiej, te ciemniejsze kolory bardziej pasowały i ręce teraz nie pasują, jak były takie kanciaste pasowały bardziej, teraz to jakoś się kupy nie trzyma.
 12. Wiem że to pewnie strasznie noobskie pytanie, ale co to ten air brush? W polskim ps jak on sie nazywa? To jakiś podstawowy pędzel?
 13. Jak robisz efekt takich płomieni jak na ostatnim rysunku? Ogólnie ogień i iskry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy