Jump to content

exparter

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About exparter

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Grójec
 1. No przekombinowałem, wiem;] Czasem cięzko się powstrzymać przed dłubaniem i wychodzi gorzej niż było. Wrzucam nowe ćwiczenie: 1,5h z refki
 2. Dzięki, fajnie że widać jakiś postęp, to motywuje:) Wrzucam parę ćwiczeń robionych w ostatnim czasie: Na Daily Spitpaint: Oba po 30 min, ten pierwszy jeszcze później pociągnąłem drugie 30 i wyszło coś takiego: Do tego kolejne ćwiczenie, czacha:
 3. No tak;] Ale już sie trochę monotematyczny robiłem więc na razie już tematykę zmieniam;] kolejne ćwiczonko:
 4. Dzięki za porady, postanowiłem na razie zostawić kolor i ćwiczyć walor z refek, analizując światło i bryły. Wrzucam jedno z takich ćwiczeń, tu poszedłem w detal ale raczej będę robił szybsze, bardziej szkicowe ćwiczenia.
 5. Dzięki bardzo, napewno obczaję. Ogólnie macie rację, biorę się za ćwiczenie podstaw, większe prace na razie odstawię, co najwyżej jakiś speed co jakiś czas. Pokazuję jeszcze taki właśnie speed ostatnio popełniony, ok.1h.
 6. Masz rację, mam zamiar się do tych podstaw wrócić, poleci ktoś jakieś tutoriale bądź ćwiczenia odn. kolorów? Jak pozbyć się kreskówkowej maniery, nadać więcej realizmu? Będę wdzięczny.
 7. Dzięki, tak używam PS-a, bawię się krzywymi i trybami mieszania, ale jeszcze te moje kolory są ciągle słabe. Wynika to raczej z braku umiejętności jeszcze ich dobierania, mam nadzieję że z czasem się w tym poprawię, póki co ćwiczę:)
 8. Witam wszystkich, Od ładnych kilku lat bawię się w cyfrowe malowanie, ale dopiero jakiś rok temu postanowiłem że potraktuję to poważniej, by być może kiedyś przestało to być jedynie hobby... Zakładam więc teczkę i proszę o opinie i krytyczne uwagi, zdaję sobie sprawę że mój poziom nie jest jeszcze zbyt wysoki i popełniam masę błędów, szczególnie mam problemy z nakładaniem kolorów. Mam jednak nadzieję że będę się systematycznie poprawiał. Moje wybrane prace z ostatnich 3 lat w kolejności chronologicznej: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Pozdrawiam, exparter
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy