Jump to content

HomeKONCEPT

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About HomeKONCEPT

 • Rank
  Member
 1. HomeKONCEPT jest pracownią architektoniczną, skupiającą się na projektach domów jednorodzinnych. W swojej ofercie posiadamy gotowe projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych jak i osiedli deweloperskich. Wraz z rozwojem firmy, do swojego biura w Krakowie, poszukujemy pracownika na stanowisko Grafik 3D / Wizualizator. Szukamy dynamicznych i ambitnych ludzi, z którymi będziemy mogli w pełni pokazać potencjał naszych domów. Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Do Twoich obowiązków będzie należeć: - przygotowywanie wizualizacji domów i wnętrz na wysokim poziomie realizmu i estetyki, - projektowanie wnętrz, jeżeli będziesz posiadał/a takie umiejętności. Oczekujemy od Ciebie: - dobrej znajomość 3ds Max, silnika Corona lub Vray - dobrej znajomość Adobe Photoshop, - doświadczenia w tworzeniu wizualizacji architektury (poparte portfolio) - kreatywności i poczucia estetyki, - mile widziana umiejętność aranżowania wnętrz, - komunikatywności i terminowości. Oferujemy: - stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość poszerzania doświadczenia podczas współpracy z osobami zajmującymi się architekturą, projektowaniem wnętrz i grafiką, - możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów, - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych przez Ciebie umiejętność, - unormowane godziny pracy, - pracę w świetnej atmosferze z doświadczonym zespołem. Miejsce pracy: Kraków Portfolio wraz z CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] W temacie wiadomości proszę wpisać: Grafik 3D Proszę mieć na uwadze, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. W treści CV należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 2. Pracownia HomeKONCEPT oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych dla ludzi poszukujących nowoczesnych domów i pięknych wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego Grafika 3D do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz. Wymagamy doskonałej znajomości programów: 3ds Max + V-Ray, Photoshop, Auto Cad oraz kreatywności i doświadczenia w wykonywaniu wizualizacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV oraz Portfolio wykonanych wizualizacji na adres e-mail: [email protected] Miejsce pracy - Kraków (centrum) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)
 3. Pracownia HomeKONCEPT oferuje gotowe projekty domów jednorodzinnych dla ludzi poszukujących nowoczesnych domów i pięknych wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego Grafika 3D do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji wnętrz. Wymagamy doskonałej znajomości programów: 3ds Max + V-Ray, Photoshop oraz kreatywności i doświadczenia w wykonywaniu wizualizacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV oraz Portfolio wykonanych wizualizacji na adres e-mail: [email protected] Miejsce pracy - Kraków (centrum) Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy