Jump to content

3D4Medical

Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

3D4Medical's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Pilnie poszukiwany Render/Shader Artist (ew. Generalista 3D z zainteresowaniem w Rendering/Shading) Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni artyste do oświetlania i renderowania zaawansowanych animacji medycznych. Poszukujemy osób o różnym doświadczeniu. Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia animacji 3D; -znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX; -mile widziana znajomość Nuke (nie obowiązkowa); -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole; -Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 2. Poszukiwany Modeler/Texture Artist Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Modelera/Texture Artist do tworzenia zaawansowanych modeli z zakresu ciała człowieka i medycyny. Wymagania: -umiejętność modelowania organicznego; -umejętność tworzenia textur; -dobra znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX, Zbrush; -mile widziana znajomość Substance Painter, Mari; -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole, przy tworzeniu nowatorskich produktów; -Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 3. Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Animatorów/Generalistów do tworzenia animacji z zakresu ciała człowieka i medycyny. Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia animacji 3D; -dobra znajomość narzędzi 3D- 3DS MAX; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 4. Poszukiwany Senior Modeler/Texture Artist Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Modelera/Texture Artist do tworzenia zaawansowanych modeli z zakresu ciała człowieka i medycyny. Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia modeli 3D; -dobra znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX, Zbrush; -mile widziana znajomość Substance Painter lub Mari; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole; -Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 5. Poszukiwany Modeler/Texture Artist (ew. Generalista 3D z zainteresowaniem w Modeling/Texturing) Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Modelera/Texture Artist do tworzenia zaawansowanych modeli z zakresu ciała człowieka i medycyny. Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia modeli 3D; -dobra znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX, Zbrush; -mile widziana znajomość Substance Painter, Mari; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole; -Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 6. Poszukiwany Junior Generalista 3D z zainteresowaniem FX (fluid simulation) Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Junior Generalistę (ew. Generalistę) 3D do tworzenia zaawansowanych animacji medycznych oraz do symulacji płynów. Poszukujemy Generalisty do pracy nad animacjami z zakresu ciała człowieka i jego schorzeń (animacje medyczne).Częścią obowiązków zatrudnionej osoby będzie symulacja płynów. Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia animacji 3D; -dobra znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX; -mile widziana znajomość Realflow; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Duże możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole z szerokim zakresem kompetencji; -Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 7. Poszukiwany Junior Render/Shader Artist (ew. Generalista 3D z zainteresowaniem w Rendering/Shading) Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni Junior Render/Shader Artist do oświetlania i renderowania zaawansowanych animacji medycznych. Poszukujemy pracownika do pracy nad animacjami z zakresu ciała człowieka i jego schorzeń (animacje medyczne). Wymagania: -kreatywność; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność tworzenia animacji 3D; -dobra znajomość narzędzi 3D w tym 3DS MAX; -mile widziana znajomość Nuke; -znajomość języka angielskiego; -poczucie humoru; Oferujemy: -Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; -Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; -Możliwość rozwoju zawodowego w młodym aktywnym zespole; -Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
 8. Role: 3D Generalist Location: Dublin-based Salary: Negotiable Overview: The 3D Generalist for 3D4Medical will work with the 3D department and medical experts to model and texture engine-ready anatomical models. They will collaborate with the in-house and outsourced team to create high quality Medical animations with the best quality models, textures and renders. Duties and responsibilities: • To help the 3D Department with polygonal modeling, UV mapping and texturing. • To understand the project requirements and develop high quality 3D models and textures accordingly. • To optimize the final models and textures for the 3D4Medical engine and Animations. • To assist the Animation team with content creation and modification when required. • To assist the Graphic Design team with the creation of marketing material when required. Requirements: • Experience with 3D Studio Max, ZBrush and Adobe Photoshop. • Experience with polygonal modeling, UV mapping and texturing. • Commitment to quality work product. • Able to manage time effectively in deadline sensitive environment. • Able to process and apply feedback constructively. Bonus Skills: • Understanding of Organic Modeling. • Experience with a real time engine and working with normal maps. • Interest in Science and Human Anatomy. If you are interested please feel free to contact with [email protected]
 9. Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni animatorów do nowo-tworzonego biura animacji w Warszawie. Poszukujemy animatorów oraz generalistów do pracy nad animacjami z zakresu ciała człowieka i jego schorzeń (animacje medyczne). Wymagania: kreatywność; umiejętność pracy w zespole; umiejętność tworzenia animacji 3D; dobra znajomość 3ds Max; znajomość języka angielskiego; poczucie humoru; Oferujemy: Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]
 10. Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni asset managera/modelera do nowo-tworzonego biura animacji w Warszawie. Poszukujemy modelera lub generaliste do pracy nad animacjami z zakresu ciała człowieka i jego schorzeń (animacje medyczne). Wymagania: skrupulatność i odpowiedzialność; umiejętność pracy w zespole; umiejętność tworzenia modeli 3D: 3DS MAX, Zbrush; znajomość języka angielskiego; poczucie humoru; Oferujemy: Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]
 11. Firma 3D4Medical, światowy lider na runku aplikacji medycznych zatrudni animatorów do nowo-tworzonego biura animacji w Warszawie. Poszukujemy animatorów oraz generalistów do pracy nad animacjami z zakresu ciała człowieka i jego schorzeń (animacje medyczne). Wymagania: kreatywność; umiejętność pracy w zespole; umiejętność tworzenia animacji 3D; dobra znajomość narzędzi 3D- preferowany 3DS MAX; znajomość języka angielskiego; poczucie humoru; Oferujemy: Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole na podstawie umowy o pracę; Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; Pracę w wygodnym biurze w centrum Warszawy; Zainteresowanych proszę o nadsyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na adres: [email protected] . Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy