Jump to content

herbatnikkk

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About herbatnikkk

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hi, szukam dobrego człowieka, który przekonwertuje mi kilka plików .c4d na .obj (są to modele drzew) Bardzo proszę o pomoc :)
 2. Poprawiłam. Jest lepiej, nie widać już białych cienkich obwódek (efekt zaznaczony na zielono), ale na niektórych liściach pojawiło się coś dziwnego (oznaczyłam na czerwono o co mi chodzi). Dalej coś jest nie tak z teksturami?
 3. Wielkie dzięki, spróbuje tak zrobić, dam znać czy się udało.
 4. Jak to "png podczytany"? Na liście mam narzucony materiał .tif Obróbka z kanałem alpha do ogarnięcia :-)
 5. A co z takim fantem jak obwódka biała na liściach (pojawia się nie tylko w tym modelu)? BTW takie piękne kolory są do uzyskania tylko po obróbce w PS?
 6. Spróbowałam z zaproponowaną sceną z linku. Render wyszedł rozmyty, niewyraźny i kolory bardzo wypłowiałe. Zgadzam się, że nie ma uniwersalnego ustawienia. Chciałabym jednak pomocy jak uzyskać render, kolory jak na tym prawidłowym renderze, który umieściłam :)
 7. GI jest włączone. Można gdzieś podejrzeć jak prawidłowe ustawienia powinny wyglądać? Bo jako początkująca za bardzo nie wiem jak w tych ustawieniach się prawidłowo poruszać.
 8. Cześć, przyznam się że zaczynam swoją przygodę z 3ds maxem. Napotkałam na pewien problem - finalny render baaardzo odbiega od tego co chciałabym uzyskać. Co powinnam poprawić, by wyglądał jak ten po prawej? Czy to kwestia ustawień vraysun, camery czy może ustawień vray pod F10? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
 9. Dziękuję za pomoc :) Przeinstalowanie Vray'a pomogło.
 10. cześć, mam problem ze zmianą obiektów na vray proxy. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy nie ma opcji zamiany na vray proxy. Załączam prtsc. Jak ten problem rozwiązać? Trzeba ściągnąć jakąś nakładkę. Jestem początkująca :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy