Jump to content

Ace124

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Ace124

 • Rank
  Member
 1. Hehe nie trzeba być zaawansowanym w IT żeby wyciszyć dźwięki :D Chodzi o to, że jest taka możliwość, że mogę się wzorować na czymś gotowym a to nie wchodzi w grę bo bardziej dociekliwy pan z komisji mógłby się przyczepić, że to trochę plagiat skoro zrobiłem w jakimś fragmencie podobne efekty ;) Pytałem na Politechnice i na różnych grupach, będę jeszcze pytał w filmówkach i ASP ale wbrew pozorom to nie takie hop siup znaleźć tą animację :D Ooo widzisz fajna stronka nawet do innych celów, na pewno też się tam rozejrzę! :D
 2. Na Vimeo są zwykle już udźwiękowione a co za tym idzie, mógłbym się sugerować poprzednim udźwiękowieniem więc promotor mi doradził żeby to była jeszcze nie tknięta animacja żebym sam mógł trochę pomyśleć co gdzie wstawić ;)
 3. Cześć! ;) Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej o kierunku Inżynieria akustyczna. Moja praca inżynierska ma polegać na udźwiękowieniu krótkiej animacji więc chciałem zapytać czy mógłby mi ktoś taką animację udostępnić, wyłącznie do celów zrealizowania mojej pracy dyplomowej? :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy