Jump to content

Treq

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Treq

 • Rank
  Member
 1. Treq

  Export UV 3ds max

  No właśnie tak średnio bo na obecny model juz są ponakładane colidery i juz jest oskryptowany. A zeby go podmienic to trzebaby znowu rozwalać wszystko od nowa praktycznie tylko po to aby podmienic jeden model.
 2. Z tego co mówisz to wychodzi na to ze jesteś w trybie edycji (edit poly). Nie wiem jak rozkładasz sobie uv. Ale ja żeby wszystko równomiernie było rozłożone względem siebie, wszystkie elementy które mają być rozkładane najpierw klonuje, później te kopie attachuje jako jeden obiekt a następnie te wszystkie obiekty jako jeden element rozkładam. Pozwala to na zachowanie proporcji względem innych elementów które rozkładasz. Później gdy rozłożysz już uv collapsujesz wszystko do edit poly i detachujesz elementy do takiego stanu w jakim były sprzed attachowania. Nie wiem czy to jest odpowiedz na twoje pytanie ale może pomoże.
 3. Witam mam pytanie. Czy jest możliwość exportu informacji o UV? Nie mam tutaj na myśli render UVW template jako png czy inny pliczek graficzny, ale o export informacji o rozłożeniu uv na modelu. Pytam, bo zrobiłem pewien model ale skopałem uv, a teraz potrzebuje ją zmienić bez konieczności importowania nowego modelu do silnika (unity). Zauważyłem że jest jakaś opcja w zakładce ,,chanel" i ,,save..." ale po zapisaniu pliku i wczytaniu go za pomocą opcji ,,load..." w drugim modelu uv sie nie zmienia. Mam nadzieje że w miare zrozumiale napisałem ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy