Jump to content

ranza

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About ranza

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/13/1989
 1. Chodzi mi o to by zrzucić animację wykonaną tym pluginem: http://rendering.ru/index.php/plugins/xcv/ Dorzucam scenkę zrobioną z użyciem maxa 2011 na ktorej można potestować: http://rapidshare.com/files/403881237/city_cars_simmed_4.max.html Wiem, że da się to w jeden sposób zrobić, ale wydaje mi się trochę przekombinowany. Mianowicie należałoby skopiować (czy tam cachewać) mesha. A następnie z oryginału z'bakować animację skryptem na kopię. Ktoś mógłby powiedzieć, że to nie takie trudne znowu rozwiązanie, niestety obiekt jest z'lock'owany przez plugin i nie kopiuje się. Tak więc należałoby pomyśleć o tym przed zastosowaniem pluginu co mi raczej nie odpowiada. Dzięki za wszelką pomoc.
 2. Witam, Orientuje się ktoś może jak zrzucić animację z controllerów jako klucze na main timeline? Jest do tego jakiś skrypt? Dodam może że nie chodzi mi o zwykły kontroller Postion/Rotation/Scale tylko o controller z plugin'u symulacji ruchu drogowego.
 3. Witam, Orientuje się ktoś może jak zrzucić animację z controllerów jako klucze na main timeline? Jest do tego jakiś skrypt? Dodam może że nie chodzi mi o zwykły kontroller Postion/Rotation/Scale tylko o controller z plugin'u symulacji ruchu drogowego.
 4. ranza

  Import fbx przy uruchomieniu

  Piszę 'most' pomiędzy dwiema aplikacji 3d z czym jedna jest mayą i zależy mi na automatyzacji - jednocześnie interesuje się także importem .fbx do otwartej instancji may'i.
 5. Czy może wie ktoś jak zaimportować do Mayki plik .fbx przy włączeniu? Próbowałem już sporej ilości kombinacji z linii komend ale nic nie chce zadziałać...
 6. Witam! Na scenie z podłogą mam ustawiony postrzębiony dywan z kanałem alfa, chcę wyrenderować lightmapę podłogi jednak rtt vray'a jakby nie uwzględnia kanału alfa, ani opacity... Dodam że jest to na pewno dobrze ustawione gdyż tradycyjny render uwzględnia tą przeźroczystość - tylko rtt nawala. Ktoś wie czemu, albo jak to naprawić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy