Skocz do zawartości

TrojkaT

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez TrojkaT

  1. nie normalnie material editor jest :) co w tym dziwnego ;) ?
  2. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    u mnie normalnie sie zachowuje
  3. sprawdzal juz ktos clipmap
  4. z multi zaposc
  5. ohh pieknie, wrzucaj dalej, krtoko mowiac REESUME :p
  6. ta to jest to czego nam trzeba
  7. no jest pieknie more
  8. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    Jest pieknie, studio sie nie roznio zbytnio wygladem od Rc5 ale ma wiecej fukncji :D osobny Material Editor jest piekny :D
  9. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    mam dobre wiesci, wlasnie wyszedl :D lepiej pozno niz wcale :P
  10. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    no co ty, 13 to jest terqz w USA :) a oni sa chyba przeciez z Hiszpani ??
  11. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    przeciez pisalem ze bedzie poznym popoludniem :P
  12. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    Mieli co nie co zmienic forum,
  13. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    bedzie, bedzie :) pewnie jakos poznym popoludniem :D
  14. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    raczej juz dzis nic nie bedzie, jutro sie bedzie duzo dzialo :D
  15. bardzo ladnie, zawsze sie mozna do czegos przyczepic :)
  16. ladny tygrysek ;) w czym modelujesz ??
  17. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    czas i sprzet na jakim bylo to renderowane 1500x900 render, left all night, near 10h in my P4 D830 3.0GHz
  18. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    czy ja wiem spojrzcie na to widac jak na photo sa krzywe rogi i na boxach tez :D
  19. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    zostalo 48h do wyjscia :) przedostatni news http://maxwellrender.com/forum/viewtopic.php?t=14254
  20. spokojnie chlopaki :) fragmenty srenderkow sa faine cos dla smaku przed full render ;) a ja mam takie pytanie gdzie sie patrzy ile dana scena ma poli, bo jak ja swoja wlaczam to czekam 5 min az sie wgra :) a przelaczanie viewportow trwa nawet powzyej 15 s :D zalezy
  21. to wiem, chodzilo mi o nowosci ktore maja wyjsc
  22. szkoda ze nic pod maxxa nie wychodzi :(
  23. bardzo ladnie :D moze jeszcze jakas myszka na USB :D i czekam na renderal :D
  24. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    dla mnie jest wszystko czego oczekiwalem jak narazie ;) jeszcze tylko 5 dni
  25. TrojkaT odpowiedział xeav → na temat → Aktualności (mam newsa)
    NEW! Maxwell Glare System http://maxwellrender.com/forum/viewtopic.php?t=14163

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.