Jump to content

Garret

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Garret

 • Rank
  Member
 1. A też by sobie sprawdził nowego final\'a i max\'a.... :-( Dawno tu nie bywałem.... Saygon jak tam ta Twoja wielka biblioteka? :-) Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 2. To prawda pracka całekim całkiem, ale te teksturki i kolory psują cały efekt.... można by dobrać lepiej oświetlenie.... Ale poza tym nieźle! Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 3. Ja z chęcia bym zobaczył i przetestował sobie tego 3ds max\'a.... może ktoś mi go zapewni w celach edukacyjnych i wyłącznie testowych, po 24 godzinach kopia zostanie usunięta i zniszczona.... Hehe... ale tak na serio, a może cały czas jest na serio..., widział już ktoś go na własne oczy? Niezłe cacko? Pozdrawiam Garret Bywajcie! P.S. Ahhh.... dawno nie bywałem na tym forum... pierwszy post po długiej przerwie...
 4. Witam Miecze były robione w 3ds max 5.1 Te rękojeści to poprostu... hmm.. no takie sobie zrobiliśmy. A i jeszcze te zdjęcie z Obi Wan\'em było robione właśnie na bluboxie (konkretniej greenbox). Kamera to jakiś tam zwykły porzyczony analog, film zgrywany na beznadziejnym tunerze i dlatego taka okropna jakość. Gdybym sam miał kamere cyfrowom to bym już chyba cały film nakręcił :-) Pozdrawiam Garret Bywajcie! P.S. Nie słyszeliście o takich polskich projektach jak Epizod 13, Holocron i parę innych?? P.S. A no i jeszcze zdjęcie mojego miecza. Połorzyłem miecz na skanerze i zeskanowałem
 5. javascript:icon(\'[cfaniak]\')Witam Miecz jest bardzo słabo zrobiony... Po pierwsze nie rób go z płaskiego kwadratu, albo staraj się go chociaż nie przechylać na boki. Musisz jeszcze dużo popracować A tak wogóle skąd jesteście?? Oto pare linków do moich zdjęć http://republika.pl/garret/images/scena.jpg http://republika.pl/garret/images/jaiobie.jpg http://republika.pl/garret/images/my.jpg http://republika.pl/garret/images/intro.jpg No i parę filmików: tylko zdjęcie po cały filmik jest długi i nie mogłem go wrzucić na modemie na server http://republika.pl/garret/images/intro.jpg A to już małe filmiki: http://republika.pl/garret/images/jaimiecz.avi http://republika.pl/garret/images/fight.avi Pozdrawiam Garret Bywajcie! P.S. Ten na biało to ja :cool:
 6. Garret

  Gry

  Witam Szkice były robione przez rysownika, który niestety nie ma pojęcia o robieniu tekstur, itp. Jak on sam powiedział \"ołówek i myszka to dwie różne rzeczy\" Pablo tak się składa, że u nas też jest taki Pablo :-). Ale do rzeczy nie ma tam u Ciebie na stronce żadnych screenów... pokaż parę... Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 7. Garret

  Gry

  Witam Ja biorę udział w pewnym projekcie. www.abbys.prv.pl Więcej na stronie... Tak prawdę mówiąc to potrzebujemy grafika, ale bardziej 2D niż 3D Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 8. Sory za błąd, oczywiście chodzi o stage-1.... chociaż już sam nie wiem....??
 9. Witam Jaka jest najnowsza wersja?? I kiedy wyjdzie ten stage-0?? Pozdrawiam Garret Bywajcie P.S. Może ktoś ma ciekawego ftp\'a??
 10. Witam A masz dobrze ustawione mapowanie teksturki?? Albo włączone na sferze czy geosferze \"generate maping cordinates\"? Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 11. Garret

  Brazil Version??

  Byłem i widzialem tylko jakies informacje o 1.0.14 ale teraz nie wiem.. Czy nowsza jest 1.0.14 czy 1.0.3 ??? Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 12. Garret

  Brazil Version??

  To jaka wreszcie??
 13. A wieć parę zapierających dech w piersiach screenów :-) Ale jak ogląda się animacje kulek, lub można nimi pomachać to jest dopiero wspaniałe.
 14. Witam Jaka jest aktualnie najnowsza wersja Brazila??? Pozdrawiam Garret Bywajcie!
 15. Witam Słyszeliście o takim programiku, który tworzy oświetlenie HDRI w czasie rzeczywistym. Można go ściągnąć stąd http://www.daionet.gr.jp/~masa Naprawdę robi to piorunujące wrażenie :o :o :o [boje się] Jeżeli chcecie to umieszcze tu zdjęcia jak działa to u mnie. Pozdrawiam Garret Bywajcie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy