Jump to content

danieloxx

Members
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Gryfino

danieloxx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Tylko, że nie chodziło mi o to by w maxie loopował mi animację. Chodzi o to, że dookoła obracającego się obiektu będzie wędrować kamera i chodzi mi o to, żeby nie tworzyć cały czas kluczy na pasku czasu, tylko, żeby, nie wiem, jakoś skopiować dany moment brotu, i żeby cały czas się obracało. Przy kilkudziesięciominutowej animacji jest to trochę roboty.
 2. Dzieki bardzo za podpowiedż, a czy może wie ktoś jak zaloopować animację obracającego się obiektu. Próbuję poprostu kopiować klucze na pasku czasu, ale to trochę niedokładnie wygląda i w momencie w którym kończy się jeden obrót robi obrót w drugą stronę a potem powraca do dalszej linii biegu. Próbowałem też w tej drugiej linni czasu ale to trochę niedokładnie wychodzi. CZy jest w maxie taka opcja, która zaloopowałaby mi obrót?
 3. Witam. Mam błąd który psuje mi efekt. Mianowicie: Chciałby tylko wiedzieć gdzie mogę zmienić opcję, apy poczatek układu współrzednych (te 3 kolorowe strzałeczki XYZ do przesuwania obiektu) był w centrum danego obiektu a nie na brzegu np. w szcześcianie układ jest na środku, ale jednego z boków sześciana. Załączę screen:
 4. hmm, a może wie ktoś jak to wyrenderować do flasha ??
 5. Witam. Jakim modyfikatorem, będę mógł zrobić efekt falowanego textu. Znaczy się chciałbym trochę pozginać text i żeby to trochę ładnie wyglądało.
 6. heh, myślałem że jest jakiś skrypt, ale nic to nie jest przeszkoda, poradzę sobie. Ale jeśli ktoś wie czy coś takiego istnieje, byłbym wdzięczny za napisanie posta.
 7. Witam. Jest jakiś skrypt, albo jakaś możliwość, żeby animacje w maxie renderować do gif'a. Będę wdzięczny za podpowiedź. Trochęsięjeszcze mało orientuje w maxie. Pozdrawiam
 8. DZIĘKI SERDECZNE...Kurde ale mnie to wkurzało..dzięki jeszcze raz....
 9. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu. Otóż, mam mały problem. Chciałem uaktywnić przesuwanie objektu (select and move) ten taki krzyżyk i jak chcę coś przesunąć to po pierwsze te strzałki nad objekem XYZ nie robią się tego koloru co zawsze przy włączaniu tej opcji i p drugie objekt przesuwa mi się w dowolną stronę. Żadnej precyzji, tak jak bym gdzieś coś wyłączył. Można prosić o ewentualną pomoc ??
 10. OK. Dzięki za podpowiedź. Już wszystko rozumiem. Elegancko teraz chodzi. Dzięki wszystkim.
 11. to może inaczej. Tak naprawdę zalezy mi na tym -> Wiruje pewna obręcz (kwadrat był dla przykładu) i ja renderuję ten film a puźniej konwertuje do flasha. Flash ma tę zaletę, że elegancko powtarcza animację. Chodzi tylko o ustabilizowanie prędkości, tak aby była stała przez całą animację.
 12. Witam. Jestem początkujący więc jak naruszę jakiś poziom to proszę mnie odesłać pod właściwy adres. Jest taki problem. Zrobiłem sobie kwadrat i zrobiłem żeby poruszał si z jednego miejsca do drugiego (linia prosta) gdy wyrenderowałem animację to ona dziwnie zaczyna sięruszać, tak jakby człowiek zaczynał ciągnąć ten kwadrat przyspieszył, przez całą animację utrzymywał konkretną prędkość i przy samym końcu zwolnił. Wkurzające to jest gdy animacja przekonwertowana do flasha ma się powtarzać. Niech mi ktoś powie gdzie ustawić żeby przez całą animację prędkość kwadracika była taka sama.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy