Jump to content

pieczarr

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About pieczarr

 • Rank
  Member
 • Birthday 01/26/1978

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Hej! Jestem w kropce, mam Maxa 5.1 posadzonego na winXP prof i gdy chcę przypisać do modelu modyfikator skin wywala mi komunikat "CoCreateInstance() failed Please check your registry entries CLSID {FO88EA74-2E87-11D3-B1F3-00C0F03C37D3}. Problem nie pojawia się gdy jestem zalogowany jako admin ale na standardowym użytkowniku nie mogę się go pozbyć. :((
 2. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, w sumie to dałem sobie spokój ze sky light-em i zacząłem oświetlać fotonami tak jak sugerowaliście.
 3. Męczę się i męczę a rendery jak wychodziły ciemne tak wychodzą. Nie wiem jak to poustawiać, żeby uzyskać dobre oświetlenie, w dajmy na to pokoju. Może ktoś będzie mi w stanie coś podpowiedzieć na temat działania *sky light*.
 4. tutaj jest sporo rysunków i linków ;) http://prehistoricsillustrated.com/welcome.html
 5. Dobijamy już powoli do konca (godz 0 - 7min) :) więc dzięki za wszelkie komentarze. Miałem w planach popracować jeszcze nad napisem, może owinąć go wokół loga albo co, ale jak koniec to koniec :( Życzę wszystkim powodzenia na zbliżającej się selekcji projektów. ;)
 6. i oczywiscie powinien ubierac sie w barwach serwisu :D :D :D Widzę, że zaszalałeś :) tyle tych logosów, że się trudno zdecydować który najlepszy. ;) Widzę tylko jedno wyjście każdy dział serwisu będzie miał swoje logo :D
 7. Trochę mnie te logosy wciągnęły więc mam jeszcze jeden pomysł do poddania pod ocenę i krytykę ;) Mam nadzieję, że te wersje są czytelniejsze od poprzednich, choć jak widać forma graficzna podobna, ale postanowiłem rozszerzyć znaczenie merytoryczne loga (w końcu nie wszystko się kręci wokół 3d maxa). PS. Lepsze z cieniem czy bez?
 8. Nie wiem jak wy ale ja nie widzę obrazka więc jeszcze raz go wysyłam. (Musiałem z CMYKu przejść na RGB żeby go mój ie wyświetlił. Ktoś wie może czemu tak czasami jest?)
 9. Fakt że nie zamieściłem loga w wersji miniaturowej :) ale chyba nie jest aż tak nieczytelne gdy się je zmniejszy jeszcze w wersji wektorowej i dopiero wyeksportuje do rastra, zresztą ocenicie sami. :) Nie wiem jeszcze czy zostawić napis na dole pod logiem czy tak jak w tym pierwszym (niebieskim)???
 10. i może jeszcze na czarnym tle (dla wielbicieli czarnych koszulek :) )
 11. Ok to jak już mi tak dobrze idzie to jeszcze wersja w barwach serwisu.
 12. Witam wszystkich [heej] Jeszcze nigdy nie zamieszczałem na forum żadnych moich wypocin, jak zresztą można zobaczyć powyżej bo się trochę pośpieszyłem i nie zamieściłem loga, ale już się poprawiam :)
 13. Cześć Jeżeli chodzi o ostatnią serię twoich propozycji to jak dla mnie jest bardzo przyjemna dla oka, może faktycznie trochę skomplikowana jak na logo ale mnie się podoba. Tek koszulki oznaczone nr 2 są najsłabsze, niepotrzebnie wprowadziłeś ten poprzeczny prostokąt z adresem strony. Najlepsze są chyba te pierwsze ale nr 3 też jest niczego sobie. Mam nadzieję, że da się to wmiarę poprawnie przenieść na koszulki itp. Powodzenia ;)
 14. Cze Fajne estetyczne projekty. Mój typ to nr 3, 10 i 11.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy