Skocz do zawartości

Logo: nowa (lepsza) seria :d


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ma w sobie cos co mi sie naprawde podoba. W pierwszej wersji gubi sie to \"D\", a bardziej przypomina \"O\".

 

Jest cos niepokojacego w ostatniej wersji. Jakos nie jestem przekonany do tej kontry. Sprobuj moze elipse zaczernic, a prostokat wywalic.

 

Zostawilbym tez tak jak jest, bez wciskania \"www.max3d.pl\", niech zostanie samo 3d. Owszem, oprocz znaku na pewno moze i powinien sie pojawic adres, ale niech nie bedzie czescia logo.

 

Pomniejsz jeszcze to dawidzie, bo mimo, ze jest to wersja na strone to nie bedzie sie pojawiala w tak wielkim formacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mojego też nie za bardzo komentują, więc wyciągam podobne wnioski.

 

Ale twoje podoba mi się, jednak pozostałbym tylko z samym logo \"3D\" i do tego dokomponował resztę, czyli czcionka w charakterze podobna do logo jednak dużo bardziej prosta, a co za tym idzie czytelniejsza. Bo znaczek 3D to już samograj.

 

Jestem za!!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy mi sie znudzilo ogladanie propozycji logo, a juz na pewno komentowanie. Twoje mi sie podobalo, wiec sie wysililem ;)

 

Pobaw sie teraz i sprobuj zagrac samym znakiem 3D. Sprawdz jak sie bedzie komponowal na koszulkach, jak mozna umiescic adres. Jeszcze troche roboty przed Toba:)

 

Trzymam kciuki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli chodzi o ostatnią serię twoich propozycji to jak dla mnie jest bardzo przyjemna dla oka, może faktycznie trochę skomplikowana jak na logo ale mnie się podoba. Tek koszulki oznaczone nr 2 są najsłabsze, niepotrzebnie wprowadziłeś ten poprzeczny prostokąt z adresem strony. Najlepsze są chyba te pierwsze ale nr 3 też jest niczego sobie.

Mam nadzieję, że da się to wmiarę poprawnie przenieść na koszulki itp. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności