Jump to content

Rincewind

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Rincewind

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Gratuluję. Aczkolwiek, zgodzę się częściowo z Kris'em. Tylko że, dla mnie to nie "zez", lecz zbyt duże źrenice, moim skromnym zdaniem, powinne się zmnieszyć przy tak szerokim otwarciu oczu na końcu filmu. Reszta git.
 2. Jeśli mógłbym coś wtrącić, zasugerować: Może by zmniejszyć twarz w kadrze, tak by lepiej i więcej było widać, co sie dzieje na drugim i trzecim planie. Ubogaciło i uzupełniło by to dobrą historię, którą zamieściłeś w pierwszym poście. Pozdr.
 3. Posłuchaj Ug'a, w końcu jest doktorem. Piszesz o pracy ludzkości na opanowaniem do perfekcji sztuki podtrzymywania życia, a tu łóżko, jak ze szpitala polowego. No i chyba personel szpitala nie pozwoliłby na przynoszenie swoich nakryć (pościel mam na myśli). A pozatym takie duże nakrycie i zarazem ciężkie już, często by mu spadało. Poza tym chcesz wszystko "pobrudzić", a po co? Może kurz, osad jakiś, to tak. Może cały personel już się "wyłożył", ale wcześniej był i pewnie sprzątali, wię jak "zaniechali" to się, to się kurz raczej osadził, niż się samo pobrudziło, No pająk jakiś jeszcze, ale on ma czyste nogi (chyba). Pozdr.
 4. To znowu ja. Znalazłem ostatnio trochę czasu i popracowałem. Jest tu wiele błędów, na ciele szczególnie, ale doszedłem do wniosku że nie będę już ich znacznie poprawiał. Ta praca to mój poligon . Nie ma sensu gmawać się z tym \"całe życie\", zrobię innaą będzie lepsza, potem kolejna, jeszcze lepsza, itd (mam nadzieję). Jednakże komentarze mile widziane. Pozdrawiam
 5. leander: Dziękuję. Dziękuję wszystkim za opinie i komentarzę. zapraszam na kontynuacje do WIPa http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11619
 6. Wutam Zamierzam kontynuować to wątek z ostatniej Bitwy 2D, a mianowici tytułowego \"mojego\" Ptaśka. Tu jest link do bitwy: http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=11160 a tu moje ostatnie twórczości:
 7. No to znowu ja. Trochę popracowałem. Pytanie do moderatora: co z tym fantem robić dalej. Zacząć WIPa nowego? Bo jeszcze trochę popracuję. Dzięki za odpowiedź.
 8. Witam To była raczej wersja robocza, a kolory na tam są zbyt soczyste. Ja kieruję sie bardziej w stronę bardziej złamanych, mocno mieszanych tak jak o zachodzie słońca. To chcę uchwycić na ilustracji. Pozdr
 9. Witam Tu zamieszczam to co udało mi się stworzyć do tej pory. No, ale na pewno skończę, to będzie z dedykacją. Ale o tym potem. [email protected]: Dziękuję, ale będę się starał poprawiać cołki cas !!!
 10. Aha byłbym zapomniał Little ninja: Dzięki, faktycznie miałeś rację, domalowałem kawałek kapotki i teraz lepiej.
 11. Tu zamieszczam końcową pracę, dla żuri http://www.bigprint.pl/hellboy/koniec.html a tu detal architektoniczny http://www.bigprint.pl/hellboy/detal.html Pozdrawiam.
 12. Co nie działa? Działa, działa Gratuluję. szkoda tylko wilka ;)
 13. No HERMAN zrobisz karierę na max3d.pl. Reality: Herman - Jestem jaki jestem. Gratulacje
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy