Jump to content

\"Bohater Książkowy\" - Ptasiek


Rincewind
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie.

 

Jako że skończyłem w zasadzie HELLBOY\'a, a był on robiony raczej z doskoku, to postanowiłem, zabrać się za jeszcze jeden temat, zupełnie od nowa ,bo o ile mi wiadomo można opracowywać nie więcej niż trzy tematy.

Tak więc, też będę próbował namalować \"Ptaśka\" z powieści W. Warthona. Jednak będzie to lużna interpretacja, w zasadzie skierowana na usilne starania w.w. by spełnić swe marzenia m.in. o lataniu.

No co tu dużo gadać (pisać), popatrzcie, ewentualnie pytajcie, będzę się w miarę potrzeb odzywał.

Link to comment
Share on other sites

ciekawe,ze wszycy ktorzy tu zabieraja glos czepiaja sie szczegolow a nic nie mowia na temat ogolnej idei-widza liscie nie widza lasu.

 

ptasiek to ambitne przedsiewziecie, wiec bedziesz musial sie niezle nagimanstykowac zeby oddac prawdziwy (troche mistyczny-oniryczny)klimat opowiesci. chyba ze poprzestaniesz na radosnej interpretacji, ale chyba stac cie na wiecej..

Link to comment
Share on other sites

Nadal sie zlewa jak dla mnie, bardziej bym poszedl w zmiane koloru niz zmniejszanie nasycenia. Obiekty w oddali najczesciej przybieraja niebieskawa barwe, wiec moze w tym kierunku?

 

Szybka wizualizacja, zebys nie tracil czasu na wprowadzanie w zycie moich wskazowek, jesli Ci nie leżą:

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem

 

Muszę skrócić lewe przedramię, barki też do poprawy, no i brzuch itp. itd.

 

Jeszcze \"troszeczke\" pracy przede mną.

 

Maxine: Przepraszam że tak późno. Myśle że cię nie zadowolę. Zamierzam mianowicie pozostać przy radosnej twórczości, bo obrazek ma być ilustracją spełnionych poniekąd marzeń, (w miarę możliwości) Ptaśka, więc i klimat musi pozostać \"radosny\".

Zresztą ostanio ktoś rzekł, że W. Warthon moralizuje i poucza w swych książkach, no a tego byśmy chyba nie chcieli, prawda ;) Więc nie trzymam się kurczowo, treści książki.

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest User190

Rincewind - widzę, że trzymasz równy, wysoki poziom prac- gratuluję!! Naprawdę bardzo fajna interpretacja!

Link to comment
Share on other sites

Witam

To była raczej wersja robocza, a kolory na tam są zbyt soczyste. Ja kieruję sie bardziej w stronę bardziej złamanych, mocno mieszanych tak jak o zachodzie słońca. To chcę uchwycić na ilustracji.

 

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy