Jump to content

Yarek68

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Yarek68

 • Rank
  Member
 1. ... A czy ktoś wie, jak można zwiększyć przepływ światła przez szybę, mam wrażenie, że szyba pochłania za dużo światła, elementy za nią są trochę za ciemne?
 2. ... max depth w zakładce global switches w render setup do 7. Pomogło. Dziękuję.
 3. .. ale zwiększyłem override max depth w zakładce global switches w render setup do 7, i chyba problem zniknął. Jutro jeszcze sprawdzę dokładniej.
 4. ... ... override max depth mam nie zaznaczone, a podnoszenie max depth jeszcze powiększa efekt.
 5. Witam wszystkich Czy może ktoś doradzić, jak pozbyć się ciemnych odbić na szkle, gdzie światło przechodzi przez kilka szyb. Oświetlenie dome vray, enviroroment biały. z góry dziękuje za pomoc i zamieszczam obrazek i ustawienie materiału szkła.
 6. Witam Jak dobrać wielkość obrazu po renderze do wielkości wstawianej mapy hdri w enviroment aby obraz był ostry. Ustawiam proporcje, wielkość \to wszystko pod klawiszem f10\ i zawsze jest nie ostre. Wstawiając jako tło zwykły jpg, ustawiam wielkość wyjściową renderu jak wielkość wstawianego obrazka i jest ok. A przy mapach hdri coś robię źle. z góry dziękuję za pomoc i jej próby i czekam na podpowiedzi
 7. ... szkoda. Pracuję w firmie meblowej, wykonuję wizualizacje dla Klienta. W jego pomieszczenie wstawiam meble i renderuję. Tłem z reguły jest zdjęcie jego pustego lokalu. Problem jakoś omijałem, dając materiały mniej połyskliwe. Ale w końcu każdy dąży do perfekcji i chciałem poradzić sobie z tym problemem. Może jeszcze ktoś spróbuje, może jest jakieś wyjście, z góry dzięki nawet za próby pomocy. pozdrawiam i zachęcam do prób.
 8. ... i nikt nie zna odpowiedzi? Rozwiązanie jest pewnie proste, ale na takie generalnie najtrudniej trafić.
 9. Dzień Dobry wszystkim Chciałbym wstawić obiekt w zdjęcie, \w environment wstawiłem obrazek, w background ustawiłem wyświetlanie environment\. Wstawiłem dwa obiekty na plane w scenę, lewy obiekt jest matowy, prawy chromowany. Lewy jest widoczny, prawy zrobił się przeźroczysty. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
 10. ... narysuj w cadzie bryłę, wyprofiluj ją tak jak ma być i zaimportuj ją do do maxa. pozdr.
 11. Ja pozbyłem się tych poliglonów poprzez skopiowanie całej płyty, przesunięciu jej o np. 1 cm a następnie zrobiłem część wspólną \\w Boolean\intersection\\ i niechciane poliglony zniknęły. 15 sekund i po problemie. Tutaj takie rozwiązanie zadziałało. pozdr. i dziękuję za pomoc
 12. ... dzięki. Kilka cennych uwag i tydzień szukania w kieszeni. pozdr. Tylko z tym punktem 7 jest problem. Ginie mi cała krawędź itd.
 13. ... ale po kolei. Rysuję boxa, zmieniam na poly i connect, chamfer, extrude? Rowki są w osiach co 10 cm, każdy ma szerokość 1 cm i taką samą głębokość. Z rowkowaniem sobie poradzę, tylko to rozmieszczenie.
 14. Witam Mam wymodelować panel ścienny http://www.vitrum.com.pl/bin/img/space%20wall/p_srebrny.jpg.html w 3dmax 2010. Jest to płyta 200/90 cm i są na niej co 10 cm rowki o szer. 1 cm. Jak można to najszybciej wykonać? Nie mogę poradzić sobie z równomiernym podziałem edge na boxie, aby zaznaczając polyglony cofnąć je do środka płyty poleceniem extrude. pozdrawiam i czekam na podpowiedzi z góry dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy