Jump to content

fabrykagier

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About fabrykagier

 • Rank
  Member
 • Birthday 11/13/1977
 1. Tutaj jest namiastka już max3d.pl: http://web.archive.org/web/20010411230413/http://www.max3d.pl/index-1.html
 2. Brawo. Wspaniała robota. Niektóre rendery lepsze, inne trochę gorsze (przepraszam za nieścisłe wyrażanie się), ale to [http://wmp.podkarpackie.pl/node/218] miażdży. Wspaniałe połączenie shaderów Unity3D z wypalona teksturą (np stół w środku chatki i specular). Gratuluję świetnej pracy i dziękuję za inspiracje!
 3. Fabryka Gier http://fabrykagier.pl/2011/ Fabryka Gier to najbardziej doświadczony developer gier w technologii Flash w Polsce. Założone w 2005 roku studio stworzyło do tej pory ponad 250 gier i produktów interaktywnych, głównie gier reklamowych i społecznościowych. Współpracujemy z najważniejszymi wydawcami gier społecznościowych na świecie. Na swoim koncie mamy kilka bardzo popularnych aplikacji Facebookowych jak Brain Buddies, Bubble Island i Monster World Zespół Fabryki Gier to grupa ponad 60 zawodowych projektantów, ilustratorów, animatorów, programistów oraz managerów pasjonujących się tworzeniem gier. Poszukuję osoby na stanowisko: Grafik 3D Freelancer - wysokiej jakości Modeler postaci. Obowiązki: - Modeling organiczny low-poly postaci ludzkiej na podstawie concept-artów - Tworzenie UV map i tekstur do postaci - Tekstury diffuse, normal, specular map Mile widziane (ewentualnie tylko): - Riggowanie w 3ds max (biped + skin) - Animowanie Możliwe kierunki rozwoju: stała współpraca z Fabryką Gier Aplikacja nie musi zawierać CV, jednak wymagane jest portfolio Kontakt: szymon.sobon [at] fabrykagier.pl Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami
 4. Fabryka Gier http://fabrykagier.pl/2011/ Fabryka Gier to najbardziej doświadczony developer gier w technologii Flash w Polsce. Założone w 2005 roku studio stworzyło do tej pory ponad 200 gier i produktów interaktywnych, głównie gier reklamowych i społecznościowych. Współpracujemy z najważniejszymi wydawcami gier społecznościowych na świecie. Na swoim koncie mamy kilka bardzo popularnych aplikacji Facebookowych jak Brain Buddies, Bubble Island i Monster World Zespół Fabryki Gier to grupa ponad 40 zawodowych projektantów, ilustratorów, animatorów, programistów oraz managerów pasjonujących się tworzeniem gier. Poszukuję osoby na stanowisko: Grafik 3D Freelancer Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Obowiązki: modelowanie i renderowanie budynków, na potrzeby gry 2D (rendery są pomocą dla grafików 2D, którzy na nich malują). Wymagania: umiejętność modelowania architektury w dowolnym sofcie do grafiki 3D. Możliwe kierunki rozwoju: stała współpraca z Fabryką Gier Kontakt: [email protected] tel: +48 694 224 127 (proszę ewentualnie dzwonić od 9 do 18)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy