Jump to content

malina0807

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About malina0807

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Oława
 1. Wymodelowałem sobie prosty stół. Do tego talezyki i łyżeczki. Chce poustawiac to wszystko na stole. Czy koniecznie trzeba to robic recznie czy jest moze jakas opcja dzieki której obiekty same przyległyby do powierzchni np. stołu tak jak w przypadku urzycia funkcji "AutoGrid"?? Pytam tak z czystej ciekawosci:P
 2. http://www.max3d.pl/tut.php?id=236 tutaj ten tutorial o ktorym wspomnial kolega
 3. Pobrałem z pewnej strony materiał niklu do vray'a. Jest on w formacie .mat. Ale nie wiem w jaki sposób zastosować go w maxie. Gdzie mam umieścić ten plik aby materiał był dostępny w programie?? Mam maxa 7.
 4. Modeluję właśnie mój pierwszy samochód. Napotkałem jednak pewien problem. Dużo łatwiej modelowało by sie gdyby plan samochodu prześwitywał przez model. Jak to zrobić?? Liczę na waszą pomoc koledzy i koleżanki graficy:)
 5. Witam Stworzyłem za pomocą programu Crazy Bump materiał który składa się z map: diffuse, normal, displacement, specularity i occlusion. Wiem jak w MAXie dodac do materialu diffuse map i displacement, ale jak dodac normal, specularity i occlusion map?? Liczę na waszą pomoc :)
 6. Główny budynek fajny ale dookoła wszystko białe.
 7. Bardzo ładnie. Czekamy na tekstury:)
 8. Witam Pobrałem ze strony Autodeska Maxa2008. oczywiście trial:) Gdy wszedłem w tutoriale maxowe okazało sie że wszystkie materiały trzeba skopiować z płyty. No a płyty do Maxa 2008 nie mam bo przecież ściągnełem go ze strony. Czy mozna pobrać skądś te materiały??
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy