Jump to content

zfChaos

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About zfChaos

 • Rank
  Member
 1. zfChaos

  Jakość tekstur

  Mam problem z jakością tekstur. Mam plany budynku i gdy nałożę je na plane'a są nieczytelne. Podkreślam, że gdy powiększę je maksymalnie na windowsowskim podglądzie obrazów to jakość jest całkiem niezła. P.S.Plany są dużych rozmiarów (4724x2953)
 2. ale czy ma ktoś referencje części ciała ale nie zdjęcia lecz rysy
 3. a czy ma ktoś jakieś referencje części ciała ale nie zdjęcia tylko rysy?
 4. zfChaos

  Od czego zacząć?

  na początek polecam videotutoriale ze strony http://www.youtube.com/ponciusz a potem bierz się za tutoriale zaczynając od najprostszych.... :)
 5. zfChaos

  Światło

  Wielki dzięki! O to mi chodziło
 6. zfChaos

  Światło

  Czy da się zrobić tak aby światło(np. Spot) oświetlał tylko dany obiekt lub odwrotnie, aby oświetlał wszystkie oprócz jednego. Jak?
 7. Bawie się w Max'ie już od jakiegoś czasu i postanowiłem się wziąć za coś większego i postanowiłem zrobić samochód. Niestety w tutorialach jakie oglądałem autor obrysowywał blueprint'y z każdej strony, łączył i już miał nadwozie auta. Może ktoś wie jak to zrobić lub zna inny sposób?
 8. dzięki wam obu za pomoc, piksar o to mi chodziło!, a lpshinoda thx za biblioteke
 9. Mam znowu kilka pytań: 1.Jaki dać modyfikator, zamiast extrude na line, tak by wyextrudowany line nie był kwadratowy tylko okrągły. Może ktoś ma link do stronki z opisami wszystkich modyfikatorów? 2.Jeżeli mam jakąś tekstura to czy moge ją zapisać czy coś w tym styla ,tak abym w innym projekcie też mógł jej użyć bez bawienia się w przepisywania takich samych parametrów?
 10. zfChaos

  Czas animacji

  wielki THX za pomoc
 11. zfChaos

  Czas animacji

  Jestem początkującym użytkownikiem max'a i mam pewien problem: Jak zrobić by np. box lub plane był widoczny przez ileś określonych klatek animacji, tzn. widać go od 0 do 150 klatki, znika od 150 do 200. Jak to zrobić? Proszę o (cholernie) dokładną instrukcję.
 12. zfChaos

  Modyfikator

  Wielkie THX tego nie zrobiłem, zawsze klikałem Make Prieview Jeszcze raz wielkie dzięki głupio pytać ale jeszcze gdzie zapisuje zrenderowany obiekt
 13. zfChaos

  Modyfikator

  chodzi o to że widać jako zdjęcie a nie jako film
 14. zfChaos

  Modyfikator

  wobec tego mam jeszcze jedno pytanie: robiłem tutka http://www.max3d.pl/tut.php?id=258 wszystko zrobiłem i wychodzi ale tylko w renderze a ja chciałbym zrobić z tego animację?
 15. zfChaos

  Modyfikator

  Jest jakiś modyfikator, który nadałby obiektowi formę cieczy, np. leci kula i nagle rozpływa się
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy