Jump to content

Ford Prefect

Members
 • Posts

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ford Prefect last won the day on June 26 2008

Ford Prefect had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław

Ford Prefect's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

28

Reputation

 1. Hej, dawno się tu nie udzielałem :) Szukam kogoś kto dobrze modeluje. Proste rzeczy bo do arch-viz, ale trzeba ogarniać plany w dwg. kontakt priv. Kuba
 2. Odświeżam wątek. Czy Cinebench jest miarodajny? U mnie na XP 64 po uruchomieniu tego benchmarka, jeszcze przed rozpoczęciem testu obciąża on procesor w 13-14%. Wynik podkęconego do 4,5Ghz 2600k to w tej chwili 7.75 czyli coś tu nie gra. Edit: Jeśli chodzi o podkręcanie to jestem kompletnym nowicjuszem, okazało się że miałem źle ustawione napięcie. Teraz mam wynik 8.66 @4,5 GHz, ale czy ktoś mógłby potwierdzić to obciążenie procesora przez Cinebnech?
 3. o dzięki Ziper, nie wiedziałem że pojawiła się wersja 64bit :)
 4. Dzięki za ten wątek, skuszę się chyba na 2600K, bo też mnie czeka upgrade staroci. (mój xeon 2 prockowy jest wolniejszy :P) Szkoda że nie zrobili testów i7 980x czy co tam jest w tej chwili najmocniejsze. A te 6 rdzeni faktycznie wypada blado :/
 5. http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html z tej tabelki wynika że 2600k jest najbardziej opłacalny, nie wiem jak te testy przekładają się na render w LW.
 6. Nie rozumiem w czym rzecz. Kolega szuka kogoś kto zrobi mu model domu za 150 zł, i co w tym złego? Tymczasem on może brać od klienta 5k za wizualizację tego domu i co wtedy - też to nazwiecie psuciem rynku? Po prostu szuka jakiegoś studenta do modelowania (i pewnie znajdzie).
 7. kaska, wszystko super ale szpary w podłodze się świecą!
 8. streaker, a możesz wyjaśnić czemu 500d nie nadaje się do filmowania? dzięki
 9. a tu były wczesniej jakieś inne komentarze, gdzie one są?. Plakat za mały żeby oceniać, na miniaturkach wszystko wygląda fajnie. aaa już widzę, poszło o jakieś podobieństwa czy inne inspiracje.. ;)
 10. Pizzeria comic sansem to jest to - klimacior :] Podoba mi się to, że nie robisz cukierkowych wizek, ostra winieta, mroczne niebo i jazda :) Klientom się to podoba czy musisz ich do tego przekonywać? Czy wybrali Cię właśnie z tego powodu?
 11. czołem pamiętam, że podczas bety był problem z kanałem alfa, a raczej jego brakiem przy użyciu dielectric. Chciałem zacząć używać tego noda, a tu alfy brak i lipa, to znaczy jest ale tylko na krawędziach. Nie naprawili tego? :-(
 12. Fajny, ale zastanawiam się jak to jest z poruszaniem się z tą kamerą po scenie, przecież potrzebny Ci podgląd więc trzeba łazić z laptopem w drugiej ręce :-)
 13. OK, wszystko super, ale widzę że Newtek stawia wszystkich niezdecydowanych lekko pod ścianą. Rob Powers pod koniec swojej prezentacji mówi: jeśli zrobisz upgrade teraz - czyli przed Q4 2010 - za $495 to zostajesz w tej cenie na następne 5 upgradów, jeśli się spóźnisz , będziesz ciągle mógł zrobić upgrade ale już za $695 i zostajesz w tej cenie za każdy nastepny upgrade. Najlepiej wyszli na tym Ci, którzy dokonali promocyjnego upgradu na samym początku za $395, ale wtedy nie było mowy o kolejnych 5 upgradach w tej samej cenie - gdybym o tym wiedział, brałbym wtedy za tą cenę bez zastanowienia. Więc czuję się lekko oszukany przez Newteka, sorry za często powtarzające się słowo 'upgrade' ale nie znam zamiennika ;-)
 14. Price guarantee of $495 for the next five LightWave upgrades Koniec darmowych upgradów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy